Yunanistan'da 5,6 büyüklüğünde deprem

Yunanistan'da 5,6 büyüklüğünde deprem

Atina'nın güneyinde yer alan Ydras Adası yakınlarında Richter ölçeğine göre 5,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Yunanistan'da, başkent Atina'nın güneyinde yer alan Ydras Adası yakınlarında Richter ölçeğine göre 5,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Atina rasathanesinden yapılan açıklamada, saat 23.08'de kaydedilen depremin merkez üssünün Ydras Adası'nın 84 kilometre güneydoğusunda denizde bulunduğu bildirildi. Başkent Atina'dan Girit Adası'na kadar olan geniş bölgede hissedilen depremle ilgili can ya da mal kaybı bildirilmedi.İngiliz istihbaratından dinleme açıklaması

GCHQ: "İstihbarat konularında yorumda bulunmamak uzun süredir devam eden bir politikamızdır. Tüm aktivitelerimiz izinli, gerekli, orantılı ve sıkı gözetim altındadır"

Kedi iki aileyi birden ayakta uyuttu

Yeni Zelanda'da eşine rastlanmamış bir olay yaşandı. Bir siyam kedisi 9 yıl boyunca iki ayrı evin kedisi gibi yaşayarak iki aileyle çifte hayat sürdü.

İngiltere'nin teröre karşı yeni planları

Westminster Parlamentosu'nda İngiliz hükümetinin teröre karşı yeni planlarını açıklayan İngiltere Başbakanı David Cameron, polise terörist şüphelilerin pasaportlarına el koyma, İngiltere'ye dönen İngiliz Cihatçıları durdurma yetkisinin verileceğini söyledi.

Bu kategorideki diğer haberler