Başak Dizer, kimdir

Başak Dizer, kimdir

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni aşkı Başak Dizer kimdir? İşte Başak Dizer hakkında hiç bilmedikleriniz.

Marmara Üniversitesi İletişim Bölümü mezunu Başak Dizer, mezun olduktan sonra Fransa’da Moda eğitimi gördü. Daha sonra İtalya’ya giderek Istituto Moda di burgo’da stilistlik eğitimi aldı. Başarılı tasarımcı ve stilist Başak Dizer, şu anda oldukça fazla izleyici sayısına sahip olan Medcezir dizisinde Deniz Marşan’la birlikte stilist olarak görev yapıyor. Başak Dizer Fransız eşi Oren Fransez’den yaklaşık 4 ay önce boşandı. Fransız manken Florence Eugene’den ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ ile kocasından boşanan Başak Dizer 1 aydır aşk yaşıyor.

Galatasaray'ı bırakan Ceyda Karan dalga konusu oldu

Galatasaraylı oyuncuların dün Cumhurbaşkanlığı konutu Ak Saray'a ziyaretine gazeteci yazar Ceyda Karan tepki verdi. Karan adeta Galatasaray'a küstüğünü ilan ederek, takımın taraftarlığını bıraktığını açıkladı.

Erdoğan nefreti bunu da yaptırdı! Saray'a gittiler diye G.Saray'ı bıraktı

Gazeteci yazar Ceyda Karan, Galatasaraylı futbolcuların Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaretini eleştirerek Galatasaray'ı bıraktığını duyurdu.

Eşini ve kızını öldüren katil koca o anları böyle anlattı

Adana'da borç bunalıma girip, yatağında uyuyan eşini ve kızını öldüren Hakan Şimşek ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Katil koca, Cinayeti bir anlık kararla işlediğini anlattı..

Bu kategorideki diğer haberler
comments powered by Disqus
AdIDM
MEB Personel
MEB Personel Haberleri

Teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Meba Tesisat, Profesyonel Su Tesisatı Çözümleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber
Haberazim
Sevdiklerinize
Birbirinden Lezzetli
Hediyelik Meyve Sepeti Gönderin

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku