• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  90051
 • down
  USD
  5.3527
 • up
  EURO
  6.0808
 • up
  GBP
  6.7633
 • up
  Altın
  214.278
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Google Plus
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 13.03.2018 - 09:58 Yorum : 0

Kahreden detaylar! Jet kazasının ardından bunları söyledi

İran'da özel Türk jetinin düşmesi sonucu 11 kişinin yaşamını yitirmesinin ardından kahreden detaylar ortaya çıkıyor...

Kahreden detaylar! Jet kazasının ardından bunları söyledi

Mina Başaran (28), 6 yıldır Murat Gezer ile birlikteydi. Geçen 20 Ekim’de Soho House’da nişanlanan çiftin düğünü 14 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda yapılacaktı. Posta'nın haberine göre Mina’nın Dubai’den uçağa binmeden 16.30’da Murat Gezer'i arayıp “Aşkım 5 saat sonra yanındayım” dediği öğrenildi. Murat Gezer de sevgilisine sürpriz yapmak için karşılamaya Atatürk Havalimanı’na gidecekti. Acı haberi aldığından beri Mina’nın ailesinin evinde olan Murat Gezer sakinleştirici ilaçlarla ayakta duruyor. Murat Gezer’in sürekli “İnanmıyorum. Mina gelecek” diye ağladığı öğrenildi.

Sabah yazarı Bülent Cankurt kazadan sonra yaşananlarla ilgili köşesinde şu yazılara yer verdi; "Önümüzdeki ay kızlarının mürüvvetini görmeye hazırlanırken, İran'dan gelen feci kaza haberi ile sarsılan Hüseyin-Beril Başaran çiftinin Kemer Country'deki evlerinin kapısı dün hiç kapanmamış. Mina'nın yedi arkadaşının ailesi de, taziyeleri Başaran çiftinin Kemer Country'deki evinde kabul etmiş. Orada oturan bir arkadaşım, yüzlerce kişinin eve girip çıktığını söyledi. Kendi şirketlerine ait uçakla gittikleri için Mina'nın arkadaşlarının da sorumluluğunu üstlenen Hüseyin Başaran, "Bu uçaktan dünyada yüzlercesi var. Niye bizimki, niye bizimki?" diye sürekli tekrarlıyormuş."

Düşen jetin pilotunun kuleyle son konuşması ortaya çıktı Düşen jetin pilotunun kuleyle son konuşması ortaya çıktı Birleşik Arap Emirlikleri’nden İstanbul’a giden, Başaran Holding'e ait özel jet İran’da düştü. Pilotun kuleyle son konuşması ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hüseyin Başaran'a başsağlığı telefonu Erdoğan'dan Hüseyin Başaran'a başsağlığı telefonu Cumhurbaşkanı Erdoğan, iş adamı Hüseyin Başaran'ı arayarak başsağlığı dileklerini iletti.

Başaran ailesinin evine ziyaretçi akını Başaran ailesinin evine ziyaretçi akını İran'daki uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'ın babası Hüseyin Başaran'ın Göktürk'te Kemerköy sitelerindeki villasına ziyaretçi akını yaşandı.

Mina Başaran'ın Instagram'ı ailesi tarafından kapatıldı Mina Başaran'ın Instagram'ı ailesi tarafından kapatıldı İşadamı Hüseyin Başaran'ın 14 Nisan'da evlenecek olan kızı Mina, veda partisi için 7 kız arkadaşıyla birlikte özel jetiyle Dubai'ye gitmişti...

Düşen jet Başaran Holding kimin | Hüseyin Başaran ve kızı Mina Başaran kimdir? Başaran Holding kimin | Hüseyin Başaran ve kızı Mina Başaran kimdir? Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran'ın da içinde bulunduğu özel jet İran'da düştü. Düşen jetin Başaran Holding'e ait olan C-TRB Challenger 604 olduğu öğrenildi. Peki Hüseyin Başaran kimdir? Mina Başaran kimdir?

Başaran Holding’den İran’da düşen uçak için ilk açıklama Başaran Holding’den İran’da düşen uçak için ilk açıklama Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran'ın kızının da çinde olduğu düşen jetle ilgili Başaran Holding'den son dakika bir açıklama geldi. Holding'e bağlı inşaat şirketinin Genel Müdürü Levent Tuna, "Uçuş bilgisinden benim haberim yoktu. Benim için de sürpriz oldu." dedi.

 

Etiketler : Hüseyin Başaran
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber