• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  98455
 • down
  USD
  5.3279
 • down
  EURO
  6.0542
 • down
  GBP
  6.8782
 • down
  Altın
  219.53
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Google Plus
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 03.01.2018 - 21:47 Yorum : 1

Diriliş Ertuğrul neden yok? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? (TRT 1 yayın akışı)

TRT 1 yayın akışında bu akşam yer almayan Dirliş Ertuığrul dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün yayın akışında yer almamasıyla izleyiciler, Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak sorusunu sormaya başladı. TRT1'in sevilen ve kendi kitlesini oluşturan dizisi Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 101. bölüm bu hafta yok. TRT'den yapılan açıklamaya göre dizinin bu akşamki yeni bölümü yayınlanmayacak. Diriliş tutkunlarının beklediği 101. bölümün ne zaman yayınlanacağı sorusu TRT tarafından yapılan açıklamayla cevap buldu. Diriliş 101. bölüm TRT 1 yayın akışından çıkarıldı, peki ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul neden yok? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? (TRT 1 yayın akışı)

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünün bu akşam ekranlara gelmeyeceği haberi Diriliş hayranlarını hayal kırıklığını uğrattı. Diriliş Ertuğrul izleyicileri Diriliş Ertuğrul’un 101. bölümü ne zaman yayınlanacak sorusunu sormaya başladı. Diriliş Ertuğrul’da yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı TRT tarafından açıklandı. TRT’nin yayın akışında Diriliş Ertuğrul gözüküyor ancak eski bir bölümünün yayınlanması bekleniyor. Diriliş Ertuğrul izleyicisinin heyecanla beklediği yeni bölüm 10 Ocak tarihinde yayınlanacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlacak? TRT 1 yayın akışında yeni bölüm yerine Diriliş Ertuğrul daha önceki bölümlerinden birinin veya özel bir bölüm yayınlanması bekleniyor. Diriliş Ertuğrul izleyicilerini üzecek haber geldi, yeni bölüm bu akşam yayın akışında yok! Yani Diriliş Ertuğrul’un bu akşam yayınlanacak olan 101. bölümü daha ilerki bir tarihte yayınlanacak. Peki Diriliş’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak ve hangi gelişmeler yaşanacak? Bu akşam TRT 1 yayın akışında neden yok?

Diriliş’in merakla beklenen yeni bölümü yılbaşı tatili nedeni ile bu hafta yayınlanmayacak. TRT’den yapılan açıklamaya göre 101. bölüm 10 Ocak Çarşamba günü izleyici ile buluşacak.

3 OCAK ÇARŞAMBA TRT 1 YAYIN AKIŞI
- 07:10. 6 Mantı

- 08:25. Böyle Bitmesin

- 10:10. 1'de Bugün

- 10:20. Beni Böyle Sev

- 12:45. Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

- 14:30. 1'de Bugün..

- 14:40. Bir Yastıkta Kocayalım

- 18:55 Hava durumu

- 19:00 Ana Haber

- 20:00 DİRİLİŞ ERTUĞRUL (ÖZEL BÖLÜM)

İŞTE TRT'NİN YAPTIĞI YAZILI AÇIKLAMA:

Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş "Ertuğrul", siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu.

Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız. Diriliş "Ertuğrul" yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 101. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Karacahisar Kalesi baskınına hazırlanan Ertuğrul, Gündüz'ün kaçırıldığını öğrenince kale baskınını ertelemiş ve Gündüz'ü geri kurtarmak için harekete geçmişti. Atsız'ın içeriden verdiği istihbaratlar doğrultusunda alplarıyla beraber kaleye kılık değiştirerek sızan Ertuğrul, Gündüz'ü kurtarıp obaya getirmiş ve gazânın başladığını apaçık ilân etmişti. Ertuğrul'un Karacahisar Kalesi'ni fethetmek için kuracağı yeni plan ne olacak? Kaleye ne gibi hamleler yapacak? Karacahisar Kalesi'nin fethi gerçekleşebilecek mi?

Tekfur Ares, Ertuğrul'un kaledeki askerlerin bir kısmını öldürüp Gündüz'ü kurtarmasından sonra kale kapılarının kapatılmasını emretmiş ve Türklerle savaşın başladığını söylemişti. Ares'in bu açık savaşa dair planları ne olacak? Ertuğrul'un kaleye taarruzunu engellemek için ne yapacak? Ertuğrul'u bu sefer de durdurabilecek mi?

Sancar'a Turgut'u öldürtüp sonra da obayı basarak beyliği almayı planlayan Bahadır Bey, Turgut'un tuzağı bertaraf edip obaya dönmesinden sonra bu planını gerçekleştirememişti. Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey'in yeni planı olacak? Obayı basmak için hangi hamleleri yapacak? Tekfur Ares'le işbirliğine yanaşacak mı? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey'in planlarını öğrenip bertaraf edebilecekler mi?

 
 

YORUM YAPIN

 

1 Yorum

 1. Hhkjhhkj

  Neeeedeeeeen

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber