Survivor 2014 yarışmasında eleme sistemi değiştirildi

Survivor 2014 yarışmasında eleme sistemi değiştirildi

Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler'de eleme sistemi değişti. Acun Ilıcalı Pazartesi günü kararı açıkladı.

Seyircileri ekranlara kilitleyen yarışma Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler'de eleme sistemi değişti. Acun Ilıcalı Pazartesi günü kararı açıkladı. Survivor'daki yeni eleme sistemine göre eleme oyununda kaybeden takımdan bir kişi halk oylamasına giderken, oylamaya katılacak ikinci kişiyi ise, halkın en fazla desteklediği yarışmacı seçecek.  Güçlü yarışmacının her zaman adada kalma şansı olması açısından böyle bir sisteme gittiklerini söyleyen Ilıcalı, "Kaybeden takım ada konseyine gidiyor ve o anda halk oylaması başlıyor. Seyirciler en sevdiği isimleri oyluyor. Halk oylamasında en çok oyu alan kimse o yarışmacı oylamaya gidecek ikinci ismi belirliyor. İkinci konseyde ise sizin kendi aranızda seçtiğiniz bir isim ve halk oylamasında en fazla oyu alan kişinin seçtiği kişi ile halk oylamasına gidiyor" dedi.
DOKUNULMAZLIK OYUNU DA DEĞİŞTİ
Survivor'daki yeni sistemde gün içinde yapılacak olan dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı o akşamki konseyde dokunulmaz olacak ve halk oylamasında en fazla oyu alan kişi onu seçemeyecek.  Ayrıca ikinci eleme oylaması başladığında da kimin daha fazla önde olduğu, seyirciler tarafından internet üzerinden takip edilebilecek.
Survivor'da ünlülerle gönüllüler kavga edince araya Acun girdi
2014 Survivor, hızlı başladı. Yarışmanın dün akşam ki bölümünde ünlüler ve gönüller arasındaki tartışma Acun Ilıcalı'nın araya girmesiyle bitti. Survivor, 2014 sezonunda yeni yarışmacılarıyla izleyicilerle buluştu. İşte Survivor 2014'te 3 Mart tarihinde yaşanan o büyük kavga ve sonrası. Acun Ilıcalı'nın yönetimindeki Survivor'un 2014 sezonu başladı. Yarışmanın ilk bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya bir mücadele yaşanmıştı. Ödüllü yarışmanın ardından yarışmacıların arasındaki diyalogların sürekli küfürleşmeleri nedeniyle sansürlenmesi dikkati çekmişti. Gönüllüler takımından Akın Saatçi, son olarak yapılan oylama sonucuyla ünlüler takımına geçmişti.
ÜNLÜ-GÖNÜLLÜ KAVGASINI ACUN ÖNLEDİ
Gönüllüler takımına Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından katılan Turabi Çamdağ, takım arkadaşları ile ve ünlüler takımı ile ciddi ciddi kavganın eşiğine geldi. Olaya Acun Ilıcalı müdahale etti 

Ersin Düzen'den Galatasaraylıları kızdıran tweet

TRT spikeri Ersin Düzen, Partizan galibiyetinin ardından Beşiktaş'ı tebrik eden bir tweet attı fakat Galatasaraylı taraftarları kızdırdı.

Ömer Baba yeni dizisinde imam oldu

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın babası Ömer Baba karakteriyle izleyiciye kendini sevdiren Emin Olcay şimdi de imam karakteriyle geliyor.

Kurtlar Vadisi'nin 'Ömer Baba'sı geri dönüyor!

Sevilen dizi Kurtlar Vadisi Pusu'da Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinin babasını canlandıran Ömer Baba 'Emin Olcay' yeni dizisi Kertenkele'de imam karakteriyle geri dönüyor.

Bu kategorideki diğer haberler
comments powered by Disqus
AdIDM
Medya365
Medya 365
Gündem Haberleri,
Güncel Haberler
Haber
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber
ukash Ukash Satış ve
Ukash Bozdurma
Türkiye Bayisi

şikayet var
Türkiye'nin yeni Tüketici Şikayet sitesidir.
Garantili, faturalı ve yüksek kaliteli notebook bataryaları satış sitesi.