• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  96455
 • up
  USD
  5.6626
 • up
  EURO
  6.5275
 • up
  GBP
  7.4085
 • up
  Altın
  223.464
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Google Plus
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
11.01.2018 - 09:36 | Son Güncelleme: 11.01.2018 - 09:36

Diriliş Ertuğrul 101. son bölüm İZLE | Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümde nefes kesti

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti İzlenme rekorları kıran dizi Diriliş Ertuğrul 101. Yeni Bölümüyle ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Diriliş Ertuğrul'da heyecan doruktaydı.

Diriliş Ertuğrul 101. son bölüm İZLE | Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümde nefes kesti

Dizi bittiği gibi yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtının arayanlar Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm Fragmanını araştırmaya başladı. Diriliş Ertuğrul son bölümde Bahadır Bey yeni bir hainlik peşindedir. Final sahnesinin ardından Diriliş Ertuğrul 102. yeni bölüm fragmanı aramaları da arttı. Peki Diriliş Ertuğrul 102. yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı? İşte son bölüm özeti…

Diriliş Ertuğrul'daki Kızıl Elma vurgusu Twitter'ı salladı

Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethinin müjdelendiği Diriliş Ertuğrul dizisinde, Kızıl Elma mesajı sosyal medyada gündeme oturdu.

Diriliş Ertuğrul'un 101. bölümünde Ertuğrul Bey, "Kutlu Türk beyleri, bu gazayla yalnızca Karacahisar'ın fetih yolunu açmış olmayacağız. Nikea'nın (şimdiki İznik) ve Constantine'nin de fetih yolunu açmış olacağız." şeklinde konuşur.

"HEDEFİMİZ KIZIL ELMA'DIR"

Türk beylerine yaptığı konuşmasına devam eden Ertuğrul Bey, "Eğer oraları fetih etmek bize nasip olmasa dahi, inanırım ki; neslimizden bir kahraman gelip inanmış ordusuyla, Constantine'nin surlarına dayanıp şanlı islam sancağını o surlara dikecektir."

Karacahisar, Nikea, Constantine bize dar gelir. Hedefimiz Kızıl Elma'dır. Yani güneşin doğduğu yerden battığı yere kadar olan tüm cihandır. Gaza bizim, gayret bizim, zafer Allah'ındır." sözleri, sosyal medyada çılgınlık başlattı.

Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanında heyecan git gide artıyor. Yılbaşı sonrası ekran macerasına kısa bir ara veren Diriliş Ertuğrul'un bu akşam yayınlanacak olan 101. bölümüne dair yeni ipuçları veren 2. fragmana kundaklama olayı damga vurdu. Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey’in yeni planına nasıl karşılık verecek? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey’i bertaraf edebilecek mi? İşte Diriliş Ertuğrul 101. bölüm fragmanları ve ilk ipuçları!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI

Nikea’dan gelen Tüccar Niko ve Bizans askerî kafilesini basan Ertuğrul, onların kılığında kaleye girip fethi başlatmak için hazırlanmıştı. Hazırlıklar tamamlanıp harekete geçmek üzereyken Yağız Alp, Gündüz’ün kaçırıldığı haberini getirmişti. Ertuğrul, Gündüz’ün kaçırılması üzerine ne yapacak? Kaleye fetih hareketini erteleyecek mi? Gündüz’ü kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Titan’ın Gündüz’ü obadan kaçırıp kaleye getirmesine sevinen Ares, Gündüz’ün kendinden beklenmeyecek bir hamleyle gözüne taşla vurması sonucu gözünden yaralanmıştı. Ares’in gözü kör mü olacak? Ares, Gündüz’e karşı nasıl bir tavır gösterecek? Gündüz’ü kaçırdıktan sonra Ertuğrul’a karşı yeni hamleleri ne olacak? Gündüz’ü elinde tutup planladığı gibi bundan sonra bir şövalye olarak yetiştirebilecek mi? Bahadır Bey, Sancar ve dağdaki alplarıyla beraber Çavdar Obası’nı ele geçirmek için harekete geçmiş, kendilerini takip edip planlarını öğrenen Kırca’yı da öldürmüştü. Bahadır Bey obayı ele geçirmek için ne yapacak? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey’e mani olabilecek mi? Bu kalkışma, Çavdar Obası’nda ne gibi gelişmelere sebep olacak?+

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sultan Alaeddin’e sarayda hainler olduğunu, Turgut ve Aslıhan’ın zehirlenler ile kendisini zehirleyenlerin de bu hainlerle bağlantılı olduğunu söyleyen Emir Saadeddin, bunları bulup ifşa etmek için sultandan mühlet ve yetki almıştı. Ertuğrul’un bütün bildiklerini sultana anlatacağını düşünen ve hayatının tehlikede olduğunun farkında olan Emir Saadeddin, Sultan Alaeddin’i öldürmek için harekete geçmişti. Emir Saadeddin, sultanı öldürmek için ne gibi planlar yapacak? Bunun için kimlerle temas kuracak? Ertuğrul’la sultanın buluşmasını engelleyebilecek mi? Yoksa planında başarısız olup bütün oyunları açığa çıkacak mı? Gündüz’ün acısı, Kayı Obası’nda ne gibi bir tesir uyandıracak? Yüreğine evlat acısı düşen Halime ne yapacak? Ertuğrul, Gündüz’ü obaya getirebilecek mi?

GÜREŞÇİ RIZA KAYAALP DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA DİZİSİNDE OYNADI MI?

TRT'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin hayranları arasında yer aldığını belirten Rıza Kayaalp, "(Yapımcı) Mehmet Bozdağ ağabey aramızdaki samimiyetten dolayı birkaç kez 'seni konuk oyuncu olarak alabilirim' dedi. Ama fırsat, zaman bulamadık. Çekimler zaten uzun sürüyor. En az üç haftamı ayırmam gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Rıza, televizyonu sadece haftada bir kez Diriliş Ertuğrul'u izlemek için açtığını vurgulayarak, "Şu an izlediğim tek dizi. Televizyonu açma sebebim Diriliş Ertuğrul. Haberleri de internetten takip ediyorum." dedi.

"Şartlar oluşursa Diriliş Ertuğrul'da rol almak istiyor musun?" sorusuna Rıza, "Tabii ki yapabileceğime inanıyorum. Eğitimini almak lazım ama önemli olan yetenek." yanıtını verdi.

Diriliş Ertuğrul'da, Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş sürecinin anlatıldığını hatırlatan milli sporcu, şöyle devam etti:

"Dünyaya hükmetmiş bir imparatorluğun temelinin atıldığı yıllar canlandırılıyor. Tabii ki başka bir duyguyla oynanması gereken bir dizi. Zaten rol alan arkadaşlar da bu duyguyla oynuyorlar. Çünkü bunu izleyiciye yansıtıyorlar. Biz de keyifle izliyoruz. Ben de olsam aynı duygularla oynardım."

ERTUĞRUL BEY: EY DÜŞMANDAN DAHA ZALİM İHANET, SANA BU TOPRAKLARI DAR EDECEĞİM

Alplerinin pusuya düştüğünü öğrenen Ertuğrul Bey, olayın yaşandığı yere gelir ve katledilen alpleri ve yağmalanan hazırlıkları görür. Büyük bir ihanetin olduğunu anlayan Ertuğrul Bey, "Hey, düşmandan daha zalim ihanet! Sana bu toprakları dar edeceğim." diyerek, ihanet edenin peşine düşeceğinin ve cezayı keseceğinin mesajını veriyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 101. YENİ BÖLÜM FRAGMANI: ARES'İN İDAM ETTİKLERİ KİM?

Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm fragmanı yayımlanır yayımlanmaz en merak edilen detay, Ares'in Karacahisar Kalesi'nde yüzü net olarak görünmeyen birilerini idam etmesi oldu. "Ares kimi idam ediyor" sorusu Diriliş hayranları arasında en çok merak edilen ve cevabı araştırılan soru oldu. Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm fragmanında Ares'in idam ettikleri çok büyük olasılıkla Ertuğrul Bey'in Karacahisar'a sızdırdığı alpler. Ares, Ertuğrul'un oğlunu Kale'den kurtarması ile çılgına dönmüş ve kırmızı alarm durumuna geçmişti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 101. YENİ BÖLÜM BUGÜN VAR MI?
TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, 101. yeni bölümü ile 10 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelecek. Dizi özetsiz bölümüyle saat 20:40'da başlayacak. Bu bölümde heyecan giderek artacak ve Karacahisar Kalesi ile savaş resmen başlayacak.

Etiketler : Diriliş ertuğrul
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber
Reklamı Geç