• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  102258
 • up
  USD
  4.5836
 • up
  EURO
  5.3954
 • up
  GBP
  6.1425
 • up
  Altın
  190.236
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Google Plus
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 01.01.2017 - 14:44 Yorum : 1

Milli piyango Çekiliş Sonuçları | Büyük ikramiye Hangi şehre vurdu!

Milli Piyango İdaresi 2017 Yılbaşı Çekilişi sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango tarafından yapılan 31 Aralık 2016 tarihli Milli Piyango çekiliş sonuçları Ankara'da yapılacak. Bu yılın kazanan numaraları belli oldu mu? Milyonlarca kişinin heyecanla beklediği çekiliş sonuçları TRT1 ekranlarından canlı olarak yayınlandı.

Milli piyango Çekiliş Sonuçları | Büyük ikramiye Hangi şehre vurdu!

Hayacanla beklenen 2017 Milli Piyango çekilişleri bu akşam yılın son günü yapıldı. Yılbaşı bileti ikramiye çıkan rakamlar belli oldu? MPİ Yılbaşı çekişi sonuçları an itibariyle açıklandı mı?. Milli Piyango İdaresinin Ankara'daki binasında ve Milli Eğitim Bakanlığı MEB Şura Salonu'nda saat 13.00'te başlayan gündüz bölümü çekilişlerinde amorti ikramiyeleri hariç olmak üzere 1 milyon liranın altında ikramiye kazanan numaralar belirlendi. 1 milyon lira ve üzerindeki ikramiyeler ile amorti çekilişleri saat 20.00'den itibaren aynı salonda gerçekleştiriliyor.

60 MİLYONLUK İKRAMİYENİN TALİHLİSİ BELLİ OLDU:

2796288

MİLLİ PİYANGO'DA KAZANAN İLK NUMARALAR BELLİ OLDU!

Milli Piyango 100 bin liralık ikramiye bilet çekilişi açıklandı.

3044608, 2948808, 6579442
 

500 BİN TL İKRAMİYE KAZANAN NUMARA

2566180 (İstanbul, Samsun, İzmir)

1 MİLYON TL İKRAMİYE KAZANAN NUMARA

6835248 (İstanbul, Bursa)

2 MİLYON TL İKRAMİYE KAZANAN NUMARA

8932892

MİLLİ PİYANGO'DA AMORTİLER

Milli Piyango çekilişinde amortiler 0 ve 5 rakamları oldu

MİLLİ PİYANGO'DA KAZANAN İLK NUMARALAR BELLİ OLDU!

Milli Piyango 100 bin liralık ikramiye bilet çekilişi açıklandı. Çeyrek bilete çıkan 100 bin liralık ikramiye, 2 İstanbul ve bir İskenderun'a çıktı.

100 bin liralık ikramiyeye çıkan numaralar aşağıda yer almaktadır.

3044608, 2948808, 6579442

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI | BİLET SORGULAMA EKRANI | MOTORU AŞŞAĞI DAMİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Milli Piyango çekilişinden önce resmi açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada;

31 Aralık 2016 Yılbaşı Çekilişi Sonuçları çekiliş heyeti tarafından yapılan kontroller sonrasında saat 23.00'dan itibaren çekiliş sonuçları resmi olarak yayınlanacak. Saat 19:00'da başlayacak ve 100.000 TL ikramiye için 7 küre olarak 20 adet çekim yapılacaktır.

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları | Milli Piyango 2018 Sorgulama Tam sıralı liste Amorti | MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI Milli Piyango Çekiliş Sonuçları | Milli Piyango 2018 Sorgulama Tam sıralı liste | MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI MP Çekiliş Sonuçlarına Saatler Kaldı. Tüm gözler artık büyük şanslı numaralara yöneldi. Merak konusu ise bu sene büyük ikramiye kaça bölünecek. Tüm bunların cevabını Milli Piyango çekilişinden hemen sonra haberimizden ulaşabilirsiniz. Vatandaşların hayalini süsleyen Çekiliş sonuçları tam listesi de haberimizde olacak.

Büyük ikramiye olan 60 Milyon için ise belirtilen yayın akışı saat 23:30-23:45 aralığıdır.

2017 MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ YAPILDI 

Milli piyango yılbaşı çekilişi CANLI İZLE Milli piyango yılbaşı çekilişi CANLI İZLE MPİ yılbaşı çekilişi canlı yayın haberine buradan ulaşabilirsiniz. Yılbaşı çekilişi hangi kanalda, canlı yayınlanacak? MPİ yılbaşı çekiliş sonuçları TRT 1 ile canlı yayında burada olacak. TRT 1 yılbaşı çekilişi canlı yayınını haberimizde izleyebilirsiniz.

MPİ 2017 ÇEKİLİŞİ ANKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Piyango İdaresinin Ankara'daki binasında ve Milli Eğitim Bakanlığı MEB Şura Salonu'nda saat 13.00'te başlayan gündüz bölümü çekilişlerinde amorti ikramiyeleri hariç olmak üzere 1 milyon liranın altında ikramiye kazanan numaralar belirlendi. 1 milyon lira ve üzerindeki ikramiyeler ile amorti çekilişleri saat 20.00'den itibaren aynı salonda gerçekleştirilmeye başlandı. Öte yandan, Milli Piyango'nun bu yılki en büyük ikramiyesi olan 50 milyon lira, senenin son saatlerinde sahibini buldu. Milli piyango, sıralı tam liste, milli piyango amorti numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları TAM LİSTE BURADA Milli Piyango Çekiliş Sonuçları TAM LİSTE BURADA Milli Piyango çekiliş sonuçları aranmaya devam ediyor. Peki milli piyango çekiliş sonuçlarından hangi numaralar çıktı. Bunun cevabı Milli piyango çekiliş sonuçları için hazırladığımız haberimizde. İnternetten milli piyango sonucu ve bilet sorgulamanın nasıl yapılacağını merak ediyorsanız, yılbaşı gecesi aklınızda bulunması gereken bu bilgileri kaçırmayın.MİLLİ PİYANGO BİLETLERİ NASIL BASILIYOR? 

Milli Piyango biletlerinin basımı T.C. Merkez Bankası'nın Banknot Matbaasında filigranlı özel para kağıtlarına güvenlik koşulları altında yapılmaktadır. Milli Piyango oyunlarının tüm biletleri Türk Parasını Koruma yasasının güvencesi altındadır.w

ÇEKİLİŞ VE BİLETLER İÇİN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Milli Piyango İdaresi bayilik ruhsatını (gezici bayilerde yaka kartı) taşıyan ve istenildiğinde ibraz eden kişilerden satın alınması gerekir.

Biletin arkasında bayi satış mührü bulunmalıdır. Pürüzsüz veya kağıdın örselenmemiş olmasına dikkat edilmelidir.

Milli Piyango 2017 Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Bilet Sorgulama TAM LİSTE Milli Piyango 2017 Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Bilet Sorgulama TAM LİSTE Her yıl olduğu gibi bu yılbaşında da milli piyango çekiliş topları milyonlarca kişinin zengin olma hayalleriyle yuvarlanacak. Milli piyango 2017 yılbaşı çekilişi sonuçları ve milli piyango çekiliş numaraları bu ekranda olacak.

Biletin sol alt bölümde bulunan güvenlik numarası iki parmak arasında gezdirildiğinde rakamların kabarık olduğu hissedilmelidir.

Bilet ışığa tutulduğunda bilet kağıdının dokusu içinde beyaz renkli MP amblemli filigranı vardır.

Yılbaşı milli piyango İkramiye Çıkan Numaralar | MPİ Sonuçları Bilet SORGULA Yılbaşı milli piyango İkramiye Çıkan Numaralar | MPİ Sonuçları Bilet SORGULA Yılbaşında Milli Piyango ikramiye çıkan numaralar merak ediliyor. Yılbaşı çekiliş sonuçları açıklanacak ve ikramiyenin tuttuğu numaralar belli olacak. MPİ tarafından açıklanacak sonuçlarla ilgili bilet sorgulaması yapılabilecek.

Ultraviyole (UV) ışıkta mavi ve açık yeşil renkli parlayan ve kesik çizgiler şeklinde dağılımı bulunan elyaflar (3mm.) bulunmaktadır.

18 Yaşından küçük olanlar bilet satın alamazlar. Kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

MPİ 2017 Yılbaşı Çekilişi sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango tarafından yapılan 31 Aralık 2016 tarihli Milli Piyango çekiliş sonuçları Ankara'da yapılacak. Bu yılın kazanan numaraları belli oldu mu? Milyonlarca kişinin heyecanla beklediği çekiliş sonuçları TRT1 ekranlarından canlı olarak yayınlandı. 

ANTALYA'DA HERKES BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANAN TALİHLİYİ SORUYOR

MİLLİ Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 60 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği 2796288 numaralı çeyrek biletlerden birinin Antalya'da satılması, kentte heyecan uyandırdı. Herkes büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin kim olduğunu merak ediyor.

Antalya Şans Oyunları ve Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası Başkanı Yalçın Sayar, Milli Piyango Genel Müdürlüğü'nce 31 Aralık 2016 yılbaşı akşamı gerçekleştirilen yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletlerden birinin Antalya'da satıldığını belirterek, "Antalya'nın şanslı illerden olduğunu söylemiştik" dedi. Biletin hangi bayiden ve kime satıldığı konusunda şu anda ellerinde bir bilgi olmadığını belirten Yalçın Sayar, şunları söyledi:

"Antalya bilet satışı bakımından Türkiye'de ilk dört arasında. Bu yıl 1 milyonun üzerinde bilet satılacağını tahmin etmiştik. Bu tahminimiz doğru çıktı. Antalya'ya büyük ikramiyenin de çıkacağını, Antalya'nın şanslı illerden olduğunu söylemiştik. Bu tahminlerimiz de doğru çıktı. Şimdi Antalya talihlisini arıyor. Bileti kimin sattığını ancak 2 Ocak günü Milli Piyango İdaresi'nden öğrenebiliriz. Ya da bayi kendi faturalarından bunu tespit edebilir. Ancak bizim elimizde şu anda bu bileti kimin sattığına ilişkin bilgi yok."

Antalya'da korsan bilet satışı olmadığını belirten Sayar, "Antalya'dan herkes gönül rahatlığıyla biletini alabilir. Nitekim büyük ikramiye de Antalya'mızda satılan biletlerden birine isabet etmiştir. Büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletlerden birinin Antalya'da satılması bizleri sevindirdi. Talihlimizden Antalya'mıza yatırım bekliyoruz" dedi.

2017 Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı | Amorti 2016 Kazanan Numaralar 2017 Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı | Amorti 2016 Kazanan Numaralar 2017 Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları, Milli Piyango 2017 Yılbaşı Çekilişine Saatler Kaldı. Amorti Kazanan Numaralar hangileri. Yılbaşı çekilişi çekilir çekilmez amorti kazanan numaralar hemen haberimizde olacak.

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Sonuçları | MPİ 2017 Sorgulama | TAM SIRALI LİSTE BURADA Milli piyango yılbaşı çekilişi sonuçları | MPİ 2017 sorgulama | TAM SIRALI LİSTE MPİ Bilet Sorgulama ekranı. Milli Piyango bileti sonuçları, ve yılbaşı çekilişinde kazanan numaraları haberimizden ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye bu ana kilitlendi, yılbaşı çekiliş sonuçlarının bir an önc çekilmesini umut ediyor. Yılbaşı çekilişine günler kala biletler tükendi. Peki, yılbaşı bileti sonuçları nasıl sorgulanır? Milli Piyango çekili sonuçları ve kazanan rakamlara dair tüm ayrıntılar ve tam sıralı listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Milli Piyango 2017 Çekilişi Tam Liste TIKLA ÖĞREN Milli Piyango 2017 Çekilişi Tam Liste TIKLA ÖĞREN 2017 Milli Piyango sıralı tam liste, Milli Piyango 31.12.2016 tarihli çekilişine saatler kaldı. Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklanınca haberimizde olacak.

MPİ 2017 sorgulama ekranı | TAM SIRALI LİSTE MPİ 2017 sorgulama ekranı | TAM SIRALI LİSTE Bilet Sorgulama ekranı. Milli Piyango bileti sonuçları, ve yılbaşı çekilişinde kazanan numaraları haberimizden bulabilirsiniz. Türkiye bu ana kilitlendi, Yılbaşı çekiliş sonuçları büyük ikramiye bu akşam açıknalıyor.

Milli Piyango 2017 sorgulama yılbaşı çekilişi bileti için sayı önerileri Milli Piyango 2017 sorgulama yılbaşı çekilişi bileti için sayı önerileri Milli Piyango 2017 yılbaşı çekilişi yaklaşırken en çok kazanan iller ve Milli Piyango bileti için sayı önerileri belli oldu. Yılbaşı Çekilişi öncesi kazandıran numaralar haberimizde...

Milli Piyango Sonuçları 2017 - Milli Piyango Yılbaşı Amorti Bileti Sorgula Milli Piyango Sonuçları 2017 - Milli Piyango Yılbaşı Amorti Bileti Sorgula Milyonların merakla beklediği 2017 yılı Milli Piyango sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango biletinize ikramiye vurup vurmadığını yılbaşında haberimizdeki 'Milli Piyango Sorgulama' uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz. İşte yılbaşı çekiliş sonuçları ve Milli Piyango sıralı tam listesi çekilişten sonra hemen haberimizde.

2017 Milli Piyango Sonuçları TAM LİSTE | (MPİ) Milli Piyango sorgula 2017 Milli Piyango Sonuçları TAM LİSTE | (MPİ) Milli Piyango sorgula Yılbaşı özel 2017 Milli Piyango çekilişi (MPİ) Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. 31 Aralık 2016 Milli Piyango çekiliş sonuçlarını sorgulamak ve çekiliş hakkında bilgi almak için işte detaylar… Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirisiniz.

2017 Milli Piyango Sonuçları TAM LİSTE | (MPİ) Milli Piyango sorgula 2017 Milli Piyango Sonuçları TAM LİSTE | (MPİ) Milli Piyango sorgula Yılbaşı özel 2017 Milli Piyango çekilişi (MPİ) Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. 31 Aralık 2016 Milli Piyango çekiliş sonuçlarını sorgulamak ve çekiliş hakkında bilgi almak için işte detaylar… Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirisiniz.

2017 Yılbaşı Çekilişi Bilet Sorgulama Amorti Çıktı Mı 2017 Yılbaşı Çekilişi Bilet Sorgulama Amorti Çıktı Mı Milli Piyango'nun 2017 yılbaşı çekilişi için artık sayılı günler kaldı. 60 milyon lira büyük ikramiye kime çıkacak merak konusu. 2017 yılbaşı çekilişi amorti de bilet alanlar tarafından merak ediliyor. Milli Piyango sonuç ekranı burada.

 

 
 

YORUM YAPIN

 

1 Yorum

 1. murat

  allah kime nasip ettiyse o alsın

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber
Reklamı Geç