• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  96455
 • up
  USD
  5.6626
 • up
  EURO
  6.5275
 • up
  GBP
  7.3946
 • up
  Altın
  223.126
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Google Plus
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
10.01.2018 - 11:11 | Son Güncelleme: 10.01.2018 - 11:11

Ufak Tefek Cinayetler İzle | Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak (yayınlandı mı)

Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünden sonra izleyiciler 12. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyişe geçtiler. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yayınlanan 11. bölümü sonrasında yeni bölüm fragmanı için bekleyen izleyiciler, merakla yeni bölümde neler yaşanacağını öğrenmek için internet üzerinden Google'a "Ufak Tefek Cinayetler 12. yeni bölüm fragmanı" aramasını yapmaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm detaylar.

Ufak Tefek Cinayetler İzle | Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak (yayınlandı mı)

Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünden sonra izleyiciler 12. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyişe geçtiler. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yayınlanan 11. bölümü sonrasında yeni bölüm fragmanı için bekleyen izleyiciler, merakla yeni bölümde neler yaşanacağını öğrenmek için internet üzerinden Google'a "Ufak Tefek Cinayetler 12. yeni bölüm fragmanı" aramasını yapmaya başladı. Peki Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm detaylar. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 11. son bölümüyle bu akşam ekranlara geldi.Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Ufak Tefek Cinayetler'de heyecan doruktaydı.. İşte Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm izleme linki ve fragmanı. Tüm detaylar haberimizde mevcut. Peki Ufak Tefek Cinayetler 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça şaşırtıcı dakikalar yaşattı. Sevilen dizinin ekranlara gelen son bölümünde Arzu işini, Merve Sarmaşık’ı, Oya Serhan’ı kaybetmek üzereydi. Ya kabullenecekler ve sonuçlarına katlanacaklar, ya da bir çare oluşturacaklardı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

UFAK TEFEK CİNAYETLER 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ ve Yıldıray Şahinler gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler, ekrana gelen 11. bölümüyle izleyicisinin beğenisini kazandı.

Dizinin yayınlanan 11. bölümü sonrasında yeni bölüm fragmanı için de bekleyiş başladı. Ekrana gelecek olan 12. bölümde neler yaşanacağı hakkında ipuçları edinmek isteyen izleyiciler, Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm fragmanını beklemeye başladı.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak birkaç gün içinde yayınlanması bekleniyor. Yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanıyla birlikte izleyicilere yeni bölüm hakkında ipuçları verilecek.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.


UFAK TEFEK CİNAYETLER DE 11. BÖLÜM 

Yeni bölümde Merve'nin kocası Serhan yılbaşı gecesi tutuklanıyor. Bunu duyan Mehmet şaşkınlığını gizleyemiyor. Taylan ise Serhan'ın tutuklanmasından sonra paraların gitmesine üzülüyor. Yılbaşı gecesi verilen partide dolandırıcılık yapıldığı iddia ediliyor ve herkes Merve'nin üstüne yürümeye başlıyor. Fragmanın son sahnesinde ise Oya, hapiste olan Serhan'a ziyarete gidiyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

UFAK TEFEK CİNAYETLER ÖZET

Merve ilk kez Serhan'dan şüphe duymaya başlıyor. İpin ucunu yakalıyor, bakalım nereye çıkacak? Diğer yanda Edip susacak gibi değil, geçmiş günahları anlatmakta kararlı. İki prenses yalvar yakar hale geliyorlar ama yok, ikna olmuyor. Serhan ise geçmiş hikayeyi ilk defa duyduğunda, hemen Oya ile yüzleşiyor. Oya ne anlatacak? Arzu için en zor süreç başladı şimdi: Burcu artık resmen var. Çocuklarının bu kadınla ilişki kurmasına izin verecek. Bu sırada mali polis bütün dolandırıcılık kayıtlarını incelemeye başladı. Rıza çoktan kaçtı. Serhan Merve çifti farkında bile olmadan uçuruma sürükleniyorlar.

 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 11. son bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor. Heyecanlı bir yeni bölüm izleyicileri bekliyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni ve son bölümünde Sarmaşık iyice karışacak. İşte Ufak Tefek Cinayetler 11. yeni bölüm izleme likni ve fragmanı... Tüm detaylar haberimizde mevcut. 

Etiketler : ufak tefek cinayetler
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber
Reklamı Geç