AK Parti'nin İstanbul'daki ilçe meclis üyesi adayları

AK Parti'nin İstanbul'daki ilçe meclis üyesi adayları

Partiler aday listelerini İlçe Seçim Kurulu başkanlıklarına teslim etti.

Belediye Meclis Üyeleri listeleri de belli olmaya başladı. İşte AK Parti'nin İstanbul'daki bazı meclis üyesi adayları.  AK Parti Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Adayları.
1- Ahmet Bilal Kıymaz - 1971/İstanbul
2- İdris Topdağ 1978/Malatya
3- Osman Gökçebaş 1979/Sinop
4- Çiğdem Öz 1978/Malatya
5- Murat Gülkıran 1977/Kırklareli
6- Burhan Şentürk 1987/İstanbul
7- Orhan Oğuz Türk 1976/Rize
8- Sabahattin Yiğit 1970/Sivas
9- Fatma Gündoğdu Şengül 1987/Balıkesir
10- Dursun Mısırlı 1964/Tokat
11- Mehmet Kazım Esen 1968/Bitlis
12- Abdullah Beyrek 1974/Ordu
13- Şubat Dalgalı 1973/Siirt
14- Yasin Üray 1983/Niğde
15- Çimen Sarıkaya 1976/Ardahan
16- Memet Necat İlhan 1979/Van
17- Sadık Öner 1979/Trabzon
18- Ayşe Çiğdem Kayausta 1972/Trabzon
19- Hacı Bayram Yılmaz 1974/Çorum
20- Ramazan Aksoy 1955/Adıyaman
21- Celil Ayan 1974/Sivas
22- Ekrem Acar 1973/Kastamonu
23- Temel Gödek 1975/Giresun
24- Aziz Damar 1971/Malatya
25- Mustafa Atılgan 1974/Kayseri
26- Süleyman Erden 1954/Yozgat
27- Mehmet Selmani 1981/İstanbul
28- İbrahim Ergün 1965/Sinop
29- Fatma Kayacık 1977/Bilecik
30- Musa Ada 1955/Zonguldak
31- Mehmet Sevinç 1965/Malatya
32- Dursun Ballı 1954/Erzurum
33- Ömer Baycar 1983/Siirt
AK Parti Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Adayları
1. Hikmet Öztürk
2. Hamza Cebeci
3. Umut Ekşi
4. Abdullah Ayaz
5. Satıhanım Teloğlu
6.Cemal Gürsel Aycibin
7. Erdoğan Kılıç
8. Kemal Canikli
9. Hüseyin Yürük
10. Süleyman Gedikoğlu
11. Esat Kalay
12. İlyas Karayel
13. Zeki Bıyık
14. Sedat Ayyıldız
15. Vildan Çelik
16. Ali Rıza Şenbabaoğlu
17. Sadettin Karaca
18. Cevdet Keleş
19. Banu Çiçekli
20. Ali Turgut
21. Murat Yavuz
22. Celalettin Cingöz
23. Yalçın Dursun
24. Cemal Donat
25. Ahmet Yıldıran
26. Kemal Övün
27. Yavuz Özdemir
28. Melek Çakıroğlu
29. Erkan Acar
30. Fatih Kablan
31. Nurdan Kanbur
32. Ramazan Bulun
33. Mustafa Tiryaki
34. Şahabettin Kar
35. Yalçın Fakıoğlu
36. Hacı Arslan
37. Musa Öztürk
38. Gülsen Kazan
39. Nurdan Karapınar
40. Ahmet Karakaya
AK Parti Pendik Belediye Meclis üyesi adayları
1. Cevat Yaman
2. Bülent Aşkın
3. Hayriye Şirin Ünsel
4. Fatih Özeren
5. Remzi Şeker
6. Murat Tğrkyılmaz
7. Feriha Gülizar Kurt
8. Akın Böbür
9. Süleyman Pergel
10. Bekir Yondemir
11. Zehra Gökbudak
12. Gökhan Tekbıyık
13. Yahya Tunç
14. Ali Şirin
15. Asuman Sesışık
16. Şerafettin Taştan
17. Erhan Karataş
18. Nizamettin Çakır
19. Öner Aşık
20. Öznur Canayakın
21. Osman Uçak
22. Atakan Yüce
23. Ramazan Tunç
24. Emine Ramazanoğlu
25. Sinan Özer
26. Remzi Topçu
27. Ekrem Yıldırım
28. Ayhan Tuğlu
29. Ceyhun Özkan
30. Cihan Kökdemir
31. Ömer Faruk Başel
32. Murat İster
33. Bayram Bekar
34. Hüseyin Karapınar
35. Hasan Hüseyin Kılıçarslan
36. Ercan Köseer
37. Ercan Kumantaş
38. Cemal Maman
39. Abdullah Koçyiğit
40. Mehmet Mutlu
Sultanbeyli Belediye Meclis üyesi adayları
1. Mehmet Con
2. Nezir Tüysüz
3. Gönül Çolak
4. Fatih Poyraz
5. Mehmet Yaman
6. Abdurrahman Hiçyılmaz
7. Abdullah Balta
8. Hüseyin Sezer
9. Ahmet Demir
10. Gülten Teman
11. Ercan Turan
12. Yavuz Kolboyu
13. Ayhan Koç
14. Muhammed Çimen
15. Servet Ayhan
16. Sevra Özkan
17. Hüseyin Güner
18. Faruk Lafçı
19. Serpil Gençsoy
20. Abdurrahim Erez
21. Neşet Sönmez
22. Mehmet Hadi İlgören
23. Nuri Ertav
24. Ali Altaş
25. Fatih Adar
26. Ersin Çetin
27. Ahmet Savaş

28. Murat Çelebi

29. Resul Bzkurt

30. Tahir Emanet

31. Ali Aydoğan

32. Ali Kılıç

33. Yasin Caner

AK Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Adem Göktaş

2- Mehmet Erikçi

3- Enver Küçükvar

4- Hülya Turing

5- Serkan Bahadır

6- Nejat Tarhan

7- Tülay Mirzaloğlu

8- Ufuk Yıldız

9- Mehmet Karadeniz

10- Saime Özcan

11 -Yasin Taş

12- Nurbanu Elif Kökcan

13 -Mehmet Canaslan

14- Mahmut Yurduseven

15- Feyzullah Çelebi

16- Ruşen Aydın

17- Erdal Taşkın

18- Mehmet Erdoğan

19- Sadık Çakır

20- Burak Yurten

21- Hayati Canik

22- Vural Eyikan

23- Şuayip İçli

24- Sercan Şeneloğlu

25- Hasan Kaya

26- Çağdaş Sezgin

27- Adil Akgül

28- Ahmet Karabulut

29- Ercan Gümüş

30- Nilüfer Küçükoğlu
AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi Adayları

1-Soner Biber

2-Ahmet Çabuk

3-Derya Bacacı

4-Mehmet Al

5-Yakup Yılmaz

6-İlker Gökdemir

7-Çiğdem Arslan

8-İbrahim Deniz

9-Köksal Yüzbaşıoğlları

10-Nuri Özyavuz

11-Turgut Okur

12-Salih Gündoğdu

13-Mehmet Kinsiz

14-Bahrem Kuruağaç

15-Kasım Durmaz

16-Murat Kant

17-Şuaip Akman

18-Cevdet Akman

19-Hatice Üstün

20-Mehmet Irmak

21-Mehmet Uşen

22-Hasan Fehmi Usta

23-Murat Ergenç

24-Turgut Mengüloğlu

25-Cemil Evik

26-Fikri Akkaya

27-Şeref Ünal

28-Turan Kaya

Beylikdüzü İlçe Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Seyithan İzsiz

2. Gürkan İzzet Paksoy

3. Ebru Habib

4. Aytaç Aydın

5. Serkan Küçük

6. Mutlu Yüksel

7. Mücahit Birinci

8. Eyüp Demirhan

9. Yavuz Demirci

10. Ali Gürsel Ovalı

11. Rukiye Doğruyol

12. Ömer Meşe

13. Nihat Kılıç

14. Ömer Duman

15. Gürhan İbracık

16. Turgut Sarpkaya

17. Recep Turgut

18. Musa İlhan

19. Ahmet Ersin Gülen

20. Ekram Kap

21. Özkan Bayar

22. Fevziye Ertuna

23. Cengiz Mendeşağu

24. Serdar Avduk

25. Sultan Yentur

26. Mehmet Aytaç Avcı

27. Yakup Alacalı

28. Yelda Aydemir

Kartal İlçe Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Temel Yaz

2. Hüseyin Karakaya

3. Fatma Genç Ünay

4. Yunus Fırat Aydın

5. Ahmet Karakış

6. Müjdat Keçeli

7. Hüseyin Salihvatandaş

8. Muammer Bektaş

9. Nizametin Altıntaş

10. Fatma Filiz Elibol

11. Haydar Göksoy

12. Zekeriya Duranoğlu

13. Yüksel Gülhan

14. Nimet Çevik

15. Bayram Yönden

16. Metin Bektaş

17. Halil Koyun

18. Fetime Yolcu

19. Dursun Ali Şahin

20. Adem Gökçe

21. Aslan Pür

22. Turgut Çevik

23. Raziye Teğen

24. Mehmet Işıktaş

25. Sefer Yıldız

26. Şentürk Yeşil

27. Abdullah İmir

28. Nimet Gündoğdu

29. İsmail Tüfekçi

30. Olcay Karaot

31. Nuri Kaya

32. Mustafa Demirok

33. Faruk Kaya

AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Harun Özer

2- Yasir Çelik

3- Pakize Yağcı

4- Ali Murat Alatepe

5- Osman Korkusuz

6- Gürbüz Süleymanoğlu

7- Yasemin Sarıcı Aytan

8- Gazanfer Karakaş

9- Eren Kaya

10- Mustafa Gevrek

11- Pınar Tekin

12- Zekeriya Yılmaz

13- Mehmet Kızıloğlu

14- Fethi Özger

15- Kenan Kula

16- Mercan Koç

17- Hayrettin Babahan

18- Ali Susuz

19- Murat Cebecioğlu

20- Hüseyin Kuruş

21- Metin Cin

22- Şerafettin Öztürk

23- Adem Saçin

24- Semih Makaracı

25- Abdurrahman Teymur

26- Filiz Kütükçü

27- Mehmet Mutlu

28- Engin Karaboz

29- Abdussamet Telimen

30- Seda Gören Bölük

31- Sefer Dinç

32- İsmail Ayaz

33- Salih Çıfkın

34- Hamit Şahin

35- Fazlı Avcı

36- Tayfun Öztürk

37- Yalçın Tuncay

38- Mustafa Tarım

39- Seracettin Yılmaz

40- Arif Kalmaz

AK Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi Adayları

1. Turgut Baran

2. Sıbgatullah Şahin

3. Yasemin Batur

4. Abubekir Taşyürek

5. Kenan Erci

6. Mesut Yavuz

7. Yusuf Ziya Hazır

8. Aslı Akın

9. Ahmet Güllük

10. Mustafa Dilbaz

11. Ali Işıkçı

12. Ayşe Baydar

13. Emrah Çeçen

14. İbrahim Üzüm

15. Nasrullah Balkaya

16. Selçuk Albayrak

17. Fatoş Deniz

18. Özcan Çakmakçı

19. Yaşar Eşit

20. Şaban Karasakal

21. Yusuf Coşkun

22. Selahattin Uğur

23. Becet Aksoy

24. Cebrail Binici

25. Mustafa Işın

26. Ömer Batan

27. Temel Zeki Yanar

28. Emre Topuk

AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Habibe Güner

2. Erdoğan Şahin

3. Yasin Yıldız

4. Mehmet Mazi

5. Helin Görgül

6. İsmail Karabiber

7. Abdullah Alay

8. Mustafa Şahin

9. Veli Sarıkaya

10. İsmail Hakkı Özhan

11. Şeyma Ceviker

12. Ahan Kalkan

13. Apdullah Karabel

14. Mahir Göçer

15. Yeliz Alacaklı

16. Mehmet Mercan

17. Hikmet Tekiroğlu

18. Selahattin Harputlu

19. Şenel Savcı

20. Turan Ağ

21. Halim Özgün

22. Sıdıka İmran Tolacıoğlu

23. Yücel Yıldızhan

24. Bünyamin Yılmaz

25. Hıdır İncir

26. Nail Karaman

27. Murat Çağlar

28. Mustafa Açıkgöz

29. Ertan Tunçbilek

30.

31. Necmettin Bayram

32. Hamide Mercan

33. İlhan Müjdeci

34. Ayhan Alkan

35. Erol Ulaş

36. Gökhan Kaçtan

37. Murat Erçin

38. Nedim Kaya

39. Aydın Altun

40. Seher Alparslan

AK Parti Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1. Oktay Birinci

2. Merve Çetin Çabuk

3. Özdemir İçin

4. Mehmet Selim Bilmen

5. Mahmut Yeter

6. Mercan Yılmaz

7. İsmail Sezer

8. Beşir Açıkca

9. Turgay Aşık

10. Serkan Acar

11. Aziz Demirtaş

12. Murat Durukan

13. Yılmaz Özkan

14. Şükran Balkanlı

15. Suat Alkan

16. Hidayet Erdöl

17. Abdullah Yılmaz

18. Hakan Kızıldağ

19. Yakup Şentürk

20. Seda Sönmez

21. Talat Çelik

22. Tuncay Topçu

23. Yakup İnce

24. Serdar Zeki Çoban

25. Ayşe Durmaz

26. İlknur Çavdar Kısacık

27. Sabahattin Can

28. Fatma Aydoğdu

29. Zeki Kemal

30. Mehmet Baş

31. Yavuz Aykutoğlu

32. Hüseyin Şirin

33. Muharrem Tekgöz

Kılıçdaroğlu'ndan çok konuşulacak YPG açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YPG'yi terör örgütü değil, 'vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşum' olarak gördüğünü söyledi.

CHP'nin yeni grup başkan vekili belli oldu

CHP'de Muharrem İnce'nin boşalan koltuğuna kimin oturacağı belli oldu.

Çavuşoğlu: Peşmerge henüz Türkiye'den geçmedi

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, peşmerge güçlerinin henüz Türkiye üzerinden Kobani'ye geçmediğini söyledi.

Bu kategorideki diğer haberler
comments powered by Disqus
AdIDM
Medya365
Medya 365
Gündem Haberleri,
Güncel Haberler
Haber
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep

Ukash Kart Satış ve
Ukash Bozdurma Hizmetleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber
ukash Ukash Satış ve
Ukash Bozdurma
Türkiye Bayisi

şikayet var
Türkiye'nin yeni Tüketici Şikayet sitesidir.
Garantili, faturalı ve yüksek kaliteli notebook bataryaları satış sitesi.