Selfie pozu nedir, Selfie nasıl çekilir, Selfie ne demek,

Selfie pozu nedir, Selfie nasıl çekilir, Selfie ne demek,

Selfie ne demek, selfie nedir selfie nerden çıktı, selfie akımı, selfie pozu nedir, selfie ne demek, selfie tumblr, selfie foto, selfie fotoğraf nedir, selfie fotoğraflar, selfie fotolar, selfie nasıl okunur, selfie nasıl çekilir...

Onur Cantimur, özellikle Oscar'daki fotoğrafın ardından tüm dünyada moda olan selfie'nin Türkçe karşılığını Türk Dil Kurumu'na (TDK) sordu. TDK, yanıtında "Batı kökenli selfie sözcüğü için kurumumuz herhangi bir karşılık öneremedi. Bu söz için uygun bir karşılık konusunu değerlendireceğiz" dedi. Bunun üzerine facebook'ta arkadaşlarına önerlerini sordu. Öneriler şöyle: kendimçektim, e- hatırat, özçekim, otofoto, kendintoplu, otoportre, kendimo...Bazıları ise "selfie" olarak kalmasının uygun olduğunu söyledi. İngilizce self yani kendi kelimesinden türeyen "selfie" sözcüğü dünyanın en geniş sözlüğü kabul edilen Oxford İngilizce sözlüğünün online versiyonuna da geçen yıl girmişti. Sözlükteki tanım şöyle: Kişinin kendi fotoğrafını bilhassa akıllı cep telefonu ya da webcam ile çekip soysal medyaya yüklemesi.

E Devlet Şifresini nasıl alabilirim? E-Devlet sorgula -E-Devlet işlemleri

E-Devlet İşlemleri,E-Devlet Şifresi,E-Devlet Sabıka Kaydı işlemleri. Kamu kurum ve kuruluşlarındaki bir çok işlemi e-devlet kapısı üzerindne ücretsiz bir biçimde halletmek münkün. Üstelik E-Devlet işlemleri yapabilmek için gerekli olan tek şey E-Devlet şifresi. E-Devlet şifrei nasıl alınır? E-Devlet sayesinde hangi işlemler yapılabilir. E-Devlet'e giriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. E-Devlet şifresi ile E-Devlet sistemine giriş yaparak bir çok islemi yapabilirsiniz. Örneğin Adli Sicil Kaydı sorgulama, sabıka kaydı sorgulama ve devlet ile ilgili her türlü işleminiz tgrthaber.com.tr'de E Devlet Şifresi askerlik sorgulama İşlemleri (E-Devlet Şifresi İle Sabıka Kaydı Nasıl Alınır?) işte detaylar

Taner Yıldız’dan elektrik kesintilerine ilişkin açıklama

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Güneydoğu'daki bazı illerde yapılan elektrik kesintilerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

LYS 2014 Taban ve Tavan puanları ÖSYM LYS Tercih kılavuzu burada

ÖSYM LYS Tercih kılavuzu, LYS 2014 Taban ve Tavan puanları burada. 2014 LYS Tercih Kılavuzu (ÖSYM LYS Tercih İşlemleri) LYS Sonuçları, ÖSYM LYS Puan Hesaplama Motoru 2014, LYS Sonuçları açıklandı, LYS Puan hesaplama nasıl yapılır? 2014 LYS Tercih Rehberi, Üniversite Tercih Rehberi, ÖSYM LYS Sınav Sonuçları ve 2014 LYS Taban/Tavan Puanları) LYS sonucuna göre hangi üniversiteleri tercih edebiliyoruz?

Bu kategorideki diğer haberler
comments powered by Disqus
AdIDM
Medya365
Medya 365
Gündem Haberleri,
Güncel Haberler
Haber
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber
ukash Ukash Satış ve
Ukash Bozdurma
Türkiye Bayisi

şikayet var
Türkiye'nin yeni Tüketici Şikayet sitesidir.
Garantili, faturalı ve yüksek kaliteli notebook bataryaları satış sitesi.