Karşı gazetesi yayına başlıyor

Karşı gazetesi yayına başlıyor

Alınan bilgiye göre, pensilvanya destekli olan ve yazar kadrosunda Geziciler bulunan Karşı gazetesi yayına başlıyor

17 Aralık yolsuzluk operasyonunun ardından başlayan Gezi-Cemaat birlikteliği meyvesini verdi. 9 Şubat'ta yayına başlayacak olan Karşı gazetesinin reklamları İstanbul genelindeki billboardlarda yerini aldı. Akşam yazarı Murat Kelkitoğlu'nun daha önce Pensilvanya destekli olarak çıkacağını yazdığı gazetenin kadrosundaki isimler Gezi sürecine verdikleri destekle tanınıyor. Yayın yönetmeni Eren Erdem olan yeni gazetede Abdüllatif Şener, İhsan Eliaçık, Levent Üzümcü, Kutlu Esendemir, Şebnem Sönmez, Serdar Akinan, Yalçın Çakır gibi isimler köşe yazarları arasında yer alıyor.

 

E Devlet Şifresini nasıl alabilirim? E-Devlet sorgula -E-Devlet işlemleri

E-Devlet İşlemleri,E-Devlet Şifresi,E-Devlet Sabıka Kaydı işlemleri. Kamu kurum ve kuruluşlarındaki bir çok işlemi e-devlet kapısı üzerindne ücretsiz bir biçimde halletmek münkün. Üstelik E-Devlet işlemleri yapabilmek için gerekli olan tek şey E-Devlet şifresi. E-Devlet şifrei nasıl alınır? E-Devlet sayesinde hangi işlemler yapılabilir. E-Devlet'e giriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. E-Devlet şifresi ile E-Devlet sistemine giriş yaparak bir çok islemi yapabilirsiniz. Örneğin Adli Sicil Kaydı sorgulama, sabıka kaydı sorgulama ve devlet ile ilgili her türlü işleminiz tgrthaber.com.tr'de E Devlet Şifresi askerlik sorgulama İşlemleri (E-Devlet Şifresi İle Sabıka Kaydı Nasıl Alınır?) işte detaylar

Taner Yıldız’dan elektrik kesintilerine ilişkin açıklama

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Güneydoğu'daki bazı illerde yapılan elektrik kesintilerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

LYS 2014 Taban ve Tavan puanları ÖSYM LYS Tercih kılavuzu burada

ÖSYM LYS Tercih kılavuzu, LYS 2014 Taban ve Tavan puanları burada. 2014 LYS Tercih Kılavuzu (ÖSYM LYS Tercih İşlemleri) LYS Sonuçları, ÖSYM LYS Puan Hesaplama Motoru 2014, LYS Sonuçları açıklandı, LYS Puan hesaplama nasıl yapılır? 2014 LYS Tercih Rehberi, Üniversite Tercih Rehberi, ÖSYM LYS Sınav Sonuçları ve 2014 LYS Taban/Tavan Puanları) LYS sonucuna göre hangi üniversiteleri tercih edebiliyoruz?

Bu kategorideki diğer haberler
comments powered by Disqus
AdIDM
ukash Ukash Satış ve
Ukash Bozdurma
Türkiye Bayisi

şikayet var
Türkiye'nin yeni Tüketici Şikayet sitesidir.
Garantili, faturalı ve yüksek kaliteli notebook adaptörleri satış sitesi.
MEB Personel
MEB Personel Haberleri

Teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Meba Tesisat, Profesyonel Su Tesisatı Çözümleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber
Haberazim
Sevdiklerinize
Birbirinden Lezzetli
Hediyelik Meyve Sepeti Gönderin