Özel güvenlik sınav sonucu-öğren, 50. ögg sınav sonucu

Özel güvenlik sınav sonucu-öğren, 50. ögg sınav sonucu

Özel Güvenlik dairesi başkanlığı daha önceden belirttiği gibi 2 Şubat günü yapılan Özel güvenlik sınav sonuçlarını açıkladı..

2 Şubat 2014 günü yapılan 50.özel güvenlik sınav sonuçlarının açıklanma tarihi belirlenmiştir. Binlerce kişinin girdiği özel güvenlik sınav sonuçları için açıklanma tarihi aşağıda belirtilmiştir. Özel güvenlik sonuçları açıklanma tarihi genellikle daha önceden belirtilen tarihte açıklanmaktadır. Çok nadir olarak gecikme görülmüştür. Bir sonraki sınav tarihi ise 12 Nisan 2014 günü yapılacaktır. 50.özel güvenlik sonuçları açıklandıktan sonra 17-20 Şubat 2014 tarihleri arasında sıanv sonucunuza itiraz edeceğiniz tarihtir.

50.ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
50.özel güvenlik sınav sonuçları'nın açıklanmasına çok az bir zaman kaldı. özel güvenlik sınav sonuçları 14 şubat'ta açıklandıktan sonra sınava girenler rahat bir nefes alacak ve diğer hazırlıklarını yapmaya başlayacak.
50.Özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Şubat 50.özel güvenlik sınav sonuçları 'nın açıklanma tarihi 14 şubat 2014 'tur. 03-13 Şubat 2014: Uygulamalı Atış Sınavı’nın yaptırılacağı ve atış sonuçlarının, İl Emniyet Müdürlükleri personelince özel güvenlik hizmetleri projesine kaydedilmesi için son tarihtir17-20 Şubat 2014: Sınav sonucuna itiraz etme süresi ve özel güvenlik hizmetleri projesine itirazların girileceği tarihtir.21-26 Şubat 2014 : Sınav sonuçlarına itirazların değerlendirileceği ve sonuçların açıklanacağı tarihtir.Özel güvenlik sınavından çıkan adaylar sabırsızlıkla sınav sorularının yayınlanıp yayınlanmadığını merak etmektedir. Özel güvenlik sınav soruları cevapları genellikle sınavın yapıldığı ilk hafta içi yayınlanmaktadır.50.özel güvenlik sınav soruları yayınlandıktan sonra adaylar tahmini olarak kaç puan alacaklarını az çok tahmin edeceklerdir. Fakat resmi sonuçlar açıklanmadan rahat etmeyeceklerdir.
2014 ÖZEL GÜVENLİK SINAV TAKVİMİ
51. Sınav 12 NİSAN 2014 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava 07 MART 2014 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.
52. Sınav 25 MAYIS 2014 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava 25 NİSAN 2014 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.
53. Sınav 17 AĞUSTOS 2014 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava 18 TEMMUZ 2014 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.
54. Sınav 26 EKİM 2014 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava 19 EYLÜL 2014 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.
55. Sınav 07 ARALIK 2014 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava 07 KASIM 2014 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.

Dersi kaynatmak istediler, bakın başlarına ne geldi

Kayseri Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu'nda naftalini koklayan 20 öğrenci zehirlendi.

Davutoğlu, 'Sorumlular en şiddetli şekilde cezalandırılacak'

Davutoğlu, 'Sorumlular bulunacak ve hukukun üstünlüğü ilkesi çerçevesinde en şiddetli şekilde cezalandırılacaktır' dedi.

YSK, CHP'nin Ankara itirazını reddetti

Yüksek Seçim Kurulu, CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin tüm itirazlarını oybirliğiyle reddetti

Bu kategorideki diğer haberler
comments powered by Disqus
AdIDM
Garantili, faturalı ve yüksek kaliteli notebook adaptörleri satış sitesi.
MEB Personel
MEB Personel Haberleri

Teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Meba Tesisat, Profesyonel Su Tesisatı Çözümleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber
Haberazim
Sevdiklerinize
Birbirinden Lezzetli
Hediyelik Meyve Sepeti Gönderin
Rüya Tabirleri
ruyatabirleriislami.com
Rüya yorumları
Rüya Tabirleri