• Piyasalar
  • down
    BIST 100
    97454
  • up
    USD
    5.625
  • up
    EURO
    6.4525
  • down
    GBP
    7.3315
  • up
    Altın
    221.911
  • TGRT Haber Arama
  • TGRT Haber Facebook
  • TGRT Haber Twitter
  • TGRT Haber Google Plus
  • TGRT Haber Youtube
  • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
13.01.2018 - 02:49 | Son Güncelleme: 13.01.2018 - 02:52

Tekvando: Hasan Taştan Gençler Türkiye Şampiyonası'nda dereceye girenler belli oldu

Hasan Taştan Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda 3. gün müsabakalarında dereceye giren sporcular belli oldu.

Tekvando: Hasan Taştan Gençler Türkiye Şampiyonası'nda dereceye girenler belli oldu

Türkiye Tekvando Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, geçen ay hayatını kaybeden milli takım eski antrenörlerinden Hasan Taştan'ın adının verildiği, Antalya Spor Salonu'nda düzenlenen Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda 3. gün, erkeklerde 45, 59, kızlarda 42 ve 63 kiloda müsabakalar gerçekleştirildi. 

14 Ocak'ta sona erecek 71 ilden 780'i kız bin 840 sporcunun katıldığı şampiyonada, 3. gün karşılaşmaları sonucu kategorilerde sıralama şöyle oluştu: 

Erkekler 

45 kilo 

1- Alihan Doğru (Ankara Adliye Spor Kulübü) 

2- Alaattin Küskü (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

3- Kerim Can Kurtulgil (Koçoğlu Gençlik Spor Kulübü) 

3- Oğulcan Çalık (Sancaktepe Belediye Spor Kulübü)

59 kilo

1- Emre Altun (Ferdi)

2- Yunus Can Akkoyun (Ankara Adliye Spor Kulübü)

3- Onur Meşe (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü) 

3- Muhammed Talha Şen (Öncü Spor Kulübü)

Kızlar 

42 kilo 

1- Emine Göğebakan (Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü) 

2- Azra Çavuş (Flipper Spor Kulübü) 

3- Seher Şen (Sancaktepe Belediyesi Spor Kulübü) 

3- Gözde Uzun (Tolga Tekvando Spor Kulübü) 

63 kilo

1- İkra Kayır (Ankara Ulaştırma Spor Kulübü) 

2- Meryem Çakır (Menekşe Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü) 

3- Ceren Tuna (Dodurga Spor Kulübü) 

3- Elif Zengin (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

Kaynak : AA
 
 

YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
1
Galatasaray
8
6
0
2
16
9
7
18
2
Başakşehir
8
4
3
1
12
4
8
15
3
Beşiktaş
8
4
3
1
15
10
5
15
4
Kasımpaşa
8
5
0
3
17
15
2
15
5
Trabzonspor
8
4
1
3
17
11
6
13
6
Antalyaspor
8
4
1
3
11
14
-3
13
7
Konyaspor
8
3
3
2
14
12
2
12
8
Malatyaspor
8
3
3
2
11
9
2
12
9
Göztepe
8
4
0
4
10
11
-1
12
10
Alanyaspor
8
4
0
4
6
12
-6
12
11
Ankaragücü
8
3
1
4
8
9
-1
10
12
Sivasspor
8
2
3
3
12
15
-3
9
13
Kayserispor
8
2
3
3
7
10
-3
9
14
Bursaspor
8
1
5
2
5
7
-2
8
15
Fenerbahçe
8
2
2
4
6
10
-4
8
16
Çaykur Rizespor
8
1
4
3
10
10
0
7
17
Akhisar Bld.Spor
8
1
2
5
9
13
-4
5
18
Erzurum BB
8
1
2
5
6
11
-5
5
9. Hafta Maçları
19.10.2018
Galatasaray  -  Bursaspor
20.10.2018
Kasımpaşa  -  Akhisarspor
20.10.2018
Medipol Başakşehir Fk  -  Kayserispor
20.10.2018
Sivasspor  -  Fenerbahçe
21.10.2018
Mke Ankaragücü  -  Yeni Malatyaspor
21.10.2018
Çaykur Rizespor  -  Atiker Konyaspor
21.10.2018
Alanyaspor  -  Antalyaspor
21.10.2018
Göztepe  -  Beşiktaş
22.10.2018
Trabzonspor  -  Büyükşehir Belediye Erzurumspor
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
1
Gençlerbirliği
8
8
0
0
16
2
14
24
2
Boluspor
8
6
2
0
13
5
8
20
3
Adana Demirspor
8
5
1
2
12
4
8
16
4
Gazişehir Gaziantep
8
4
2
2
11
5
6
14
5
Giresunspor
8
4
1
3
8
6
2
13
6
Denizlispor
8
4
1
3
10
9
1
13
7
Osmanlıspor
8
4
0
4
11
7
4
12
8
Ümraniye
7
4
0
3
9
7
2
12
9
Afjet Afyonspor
8
3
2
3
13
8
5
11
10
Hatayspor
8
3
2
3
8
7
1
11
11
Altay
8
2
3
3
10
7
3
9
12
Adanaspor
8
2
3
3
9
11
-2
9
13
Balıkesirspor
7
2
3
2
8
10
-2
9
14
Altınordu
8
1
4
3
8
7
1
7
15
İstanbulspor
8
1
4
3
10
17
-7
7
16
Eskişehirspor
8
1
2
5
6
21
-15
5
17
Elazığspor
8
1
1
6
8
18
-10
4
18
Karabükspor
8
0
1
7
2
21
-19
1
© 2004 - TGRT Haber
Reklamı Geç