• Piyasalar
  • up
    BIST 100
    99547
  • down
    USD
    6.1013
  • down
    EURO
    7.1788
  • up
    GBP
    8.0769
  • up
    Altın
    237.546
  • TGRT Haber Arama
  • TGRT Haber Facebook
  • TGRT Haber Twitter
  • TGRT Haber Google Plus
  • TGRT Haber Youtube
  • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
13.10.2017 - 00:10 | Son Güncelleme: 13.10.2017 - 00:15

Türkiye Kupası 4. tur maçlarının programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur maç programı açıklandı.

Türkiye Kupası 4. tur maçlarının programı açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 24, 25 ve 26 Ekim tarihlerinde oynanacak 4. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

24 Ekim Salı:

13.00 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Etimesgut Belediyespor-Antalyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

16.00 Altınordu-Kars 36 Spor (Bornova)

17.00 Kasımpaşa-Niğde Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

18.30 Aytemiz Alanyaspor-Edirnespor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Fethiyespor-Adanaspor (Fethiye İlçe)

19.00 Kahramanmaraşspor-Çaykur Rizespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

20.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Anagold 24 Erzincanspor (Manisa 19 Mayıs)

 

25 Ekim Çarşamba:

13.00 Ofspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Orhangazi Belediyespor-Şanlıurfaspor

13.00 Eyüpspor-Gümüşhanespor

13.00 İstanbulspor-Afjet Afyonspor

13.00 Batman Petrolspor-Denizlispor (Batman 16 Mayıs Şehir)

14.30 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

16.30 Elazığspor-Sivas Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Ankara 19 Mayıs)

18.30 Demir Grup Sivasspor-Kızılcabölükspor (Yeni 4 Eylül)

19.00 Bucaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca)

19.00 Gazişehir Gaziantep-Ankara Demirspor (Gaziantep)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tire 1922 Spor (Kazım Karabekir)

20.30 Osmanlıspor-Ottocool Karagümrük (Osmanlı)

26 Ekim Perşembe:

13.00 Yeni Altındağ Belediyespor-Bursaspor (Ankara Cebeci)

14.30 Yeşil Bursa-Kayserispor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

16.30 Konya Anadolu Selçukspor-Boluspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

17.00 Akın Çorap Giresunspor-Menemen Belediyespor (Giresun Atatürk)

18.30 Grandmedical Manisaspor-Hatayspor (Manisa 19 Mayıs)

20.30 Kardemir Karabükspor-Keçiörengücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

Etiketler : türkiye kupası
 
 

YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
1
Başakşehir
6
4
1
1
11
3
8
13
2
Galatasaray
6
4
0
2
14
9
5
12
3
Kasımpaşa
6
4
0
2
12
10
2
12
4
Konyaspor
6
3
2
1
10
7
3
11
5
Beşiktaş
5
3
1
1
10
7
3
10
6
Malatyaspor
6
3
1
2
6
4
2
10
7
Ankaragücü
6
3
1
2
8
7
1
10
8
Antalyaspor
6
3
1
2
10
13
-3
10
9
Göztepe
6
3
0
3
6
6
0
9
10
Alanyaspor
6
3
0
3
4
10
-6
9
11
Kayserispor
6
2
2
2
5
6
-1
8
12
Trabzonspor
6
2
1
3
10
8
2
7
13
Fenerbahçe
5
2
0
3
5
6
-1
6
14
Akhisar Bld.Spor
6
1
2
3
7
8
-1
5
15
Bursaspor
6
0
5
1
4
5
-1
5
16
Sivasspor
6
1
2
3
6
11
-5
5
17
Çaykur Rizespor
6
0
3
3
5
8
-3
3
18
Erzurum BB
6
0
2
4
5
10
-5
2
7. Hafta Maçları
9/28/2018
Galatasaray  -  Büyükşehir Belediye Erzurumspor
9/29/2018
Trabzonspor  -  Kasımpaşa
9/29/2018
Alanyaspor  -  Akhisarspor
9/29/2018
Beşiktaş  -  Kayserispor
9/30/2018
Medipol Başakşehir Fk  -  Yeni Malatyaspor
9/30/2018
Sivasspor  -  Bursaspor
9/30/2018
Göztepe  -  Atiker Konyaspor
9/30/2018
Çaykur Rizespor  -  Fenerbahçe
10/1/2018
Mke Ankaragücü  -  Antalyaspor
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
1
Gençlerbirliği
6
6
0
0
14
2
12
18
2
Boluspor
6
5
1
0
9
3
6
16
3
Adana Demirspor
6
4
1
1
8
3
5
13
4
Giresunspor
6
4
0
2
7
4
3
12
5
Gazişehir Gaziantep
6
3
2
1
4
2
2
11
6
Denizlispor
6
3
1
2
7
6
1
10
7
Altay
6
2
3
1
9
4
5
9
8
Afjet Afyonspor
6
2
2
2
8
7
1
8
9
Hatayspor
6
2
1
3
4
6
-2
7
10
Osmanlıspor
6
2
0
4
7
5
2
6
11
Balıkesirspor
5
1
3
1
5
7
-2
6
12
Ümraniye
5
2
0
3
5
7
-2
6
13
İstanbulspor
6
1
3
2
8
13
-5
6
14
Altınordu
6
1
2
3
6
5
1
5
15
Eskişehirspor
6
1
2
3
6
14
-8
5
16
Elazığspor
6
1
1
4
8
10
-2
4
17
Adanaspor
6
0
3
3
6
10
-4
3
18
Karabükspor
6
0
1
5
2
15
-13
1
© 2004 - TGRT Haber
Reklamı Geç