Tgrt Haber

12 KASIM UZMAN ÇAVUŞLAR GÜNÜ FOTOĞRAFLARI! 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü mesajları bayraklı, kurtlu, sözlü, yazılı, en yeni, güncel…

12 Kasım 2023 12:11 - Güncelleme : 12 Kasım 2023 12:16
Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber

12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü fotoğrafları… 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü mesajları bayraklı, kurtlu, sözlü, yazılı, en yeni, güncel… Türkiye 12 Kasım günü uzman çavuşlar günün kutluyor. Şan ve şerefle 85 milyonun yaşamını ve haklarını müdafaa eden Mehmetçik için önemli ve anlamlı bir gün olan bugünde güncel ve anlamlı mesajlar araştırılıyor.

12 KASIM UZMAN ÇAVUŞLAR GÜNÜ FOTOĞRAFLARI! 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü mesajları bayraklı, kurtlu, sözlü, yazılı, en yeni, güncel…
Uzman Çavuş, Tsk

Türkiye 12 Kasım’da uzman çavuşlar gününü kutluyor. Bu önemli ve anlamlı günde vatandaşlar birbirlerine anlamlı ve güzel mesajlar gönderiyor. Özellikle Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları önemli günde birbirlerine mesajlar göndererek meslektaşlarının kıymetli günlerini de kutluyor. Vatani görevini severek ve büyük bir iman ile yapan uzman çavuşların önemli operasyonel başarılarda da katkısı olduğu biliniyor. Bu nedenle her yıl 12 Kasım tarihi onlar için çok kıymetli ve önemli. İşte 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü fotoğrafları… 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü mesajları bayraklı, kurtlu, sözlü, yazılı, en yeni, güncel…

12 KASIM UZMAN ÇAVUŞLAR GÜNÜ FOTOĞRAFLARI…

Vatan için göğsünü siper eden kahraman askerimiz, her biriniz, milletimizin gurur kaynağısınız. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Her operasyon da önden giden ve en çok şehid veren Kahraman Uzman Çavuşlarımızın 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü kutlu olsun.

Vatan uğruna gösterdiğiniz fedakarlık ve cesaret için teşekkür ederim. Sizlere minnettarız, gösterdiğiniz kahramanlık tüm milletimizin kalbinde.

Ülkemizin güvenliği için fedakarlık yapan cesur Uzman Çavuşlarımıza selam olsun! Sizler, milletimizin göğsünü kabartan kahramanlarısınız. Allah yar ve yardımcınız olsun.

12 KASIM UZMAN ÇAVUŞLAR GÜNÜ MESAJLARI BAYRAKLI, KURTLU, SÖZLÜ, YAZILI, EN YENİ, GÜNCEL…

Askerlik görevinizi başarıyla yerine getirdiğiniz için sizi tebrik ederim. Vatan için gösterdiğiniz özveri ve sadakatinizle gurur duyuyoruz. Sağlıkla, huzurla, ailenizle birlikte güzel günler dilerim.

Yurt içi ve yurt dışında vatanın bölünmez bütünlüğü için canla başla, mücadele eden uzman çavuşlarımızın 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü kutlu olsun.

Ordumuzun kahraman evlatları, gösterdiğiniz cesaret ve fedakarlıkla her biriniz birer kahramansınız. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Başta Şehit ve Gazi Uzman Çavuşlarımız olmak üzere tüm Uzman Çavuşlarımızın 12 Kasım Uzman Çavuşlar günü kutlu olsun.

Vatan toprağını korumak için gösterdiğiniz azim ve cesaretinize hayran kalmamak elde değil. Sizler, milletimizin omuzlarındaki gurur kaynağısınız.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.