Tgrt Haber
26 Şubat 2024 10:46 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 10:50

2024 Ramazan pidesi ne kadar, kaç TL? İstanbul, Ankara, İzmir'de Ramazan pidesi fiyatı!

2024 yılında Ramazan ayına kısa süre kala Ramazan pidesi fiyatları da merak edildi. Vatandaşlar Ramazan pidesi ne kadar, kaç TL gibi soruların cevabını araştırıyor. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, 2024 yılı Ramazan pidesi fiyatlarını duyurdu.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
2024 Ramazan pidesi ne kadar, kaç TL? İstanbul, Ankara, İzmir'de Ramazan pidesi fiyatı!
Ramazan,,Ramazan pidesi fiyatı

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, bugün Ramazan pidesinin fiyatını duyurdu. Ramazan ayına kısa süre kala ise Ramazan pidesinin ne kadar olacağı merak edildi. Vatandaşlar bu sene İstanbul, Ankara ve İzmir'de Ramazan pidesinin ne kadar fiyattan satılacağını araştırmaya başladı. İşte Ramazan pidesi fiyatları...

2024 RAMAZAN PİDESİ NE KADAR?

Halil İbrahim Balcı, bugün Ramazan pidesi fiyatları hakkında açıklamada bulundu. Buna göre, Ankara ve İstanbul'da 250 gram pide 15 liradan satılacak. 

2024 Ramazan pidesi ne kadar, kaç TL? İstanbul, Ankara, İzmir'de Ramazan pidesi fiyatı! - 1. Resim

İZMİR'DE RAMAZAN PİDESİ NE KADAR 2024?

Ankara ve İstanbul'da 250 gram Ramazan pidesinin 15 TL'den satılırken, İzmir'de 300 gram pide 18 TL'ye satılacağı açıklandı.

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, “Türkiye’de en fazla 60 TL’ye satılabilecek. Bu fiyatın üstünde satılamayacak” dedi. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...