Tgrt Haber
13˚
20-11-2023 17:38 | Güncelleme : 20-11-2023 17:38

3391 KİLOMETRE FİLMİ NE ZAMAN ÇIKACAK? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek?

Yazdığı kitaplarla milyonların gönlüne taht kurmayı başaran Beyaz Alkoç 3391 filmiyle gündemde. Geçtiğimiz aylarda çalışmalara başladığı ve imzaların atıldığı filmin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. Alkoç hayranları okudukları kitabın beyaz perdede nasıl görüneceğini heyecanla bekliyor. Peki, 3391 kilometre filmi ne zaman çıkacak? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek?

3391 KİLOMETRE FİLMİ NE ZAMAN ÇIKACAK? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek?

Kaleme aldığı her kitapla adından söz ettiren tecrübeli yazar Beyza Alkoç’un 3391 kilometre filmi gündemde. Kitap severler doya doya okuduğu 3391 kitabının filminin ne zaman yayımlanacağını öğrenmeye çalışıyor. Böylece beyaz perdede heyecanı yaşamak için adeta bilet satın alma sırası bile başladı. İşte, 3391 kilometre filmi ne zaman çıkacak? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek? sorularının yanıtı ve detaylar…

3391 KİLOMETRE FİLMİ NE ZAMAN ÇIKACAK?

Kitapseverlerin beğenerek bir solukta okuduğu 3391 Kilometre filminin ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Fakat Beyaz Alkoç hayranlarına güzel bir haber var ki hazırlıklar başladı. Beyza Alkoç’un İnstagram hesabından yapılan paylaşımda, “Bu haberi sizlerle paylaşmak için günlerdir sabırsızlıkla bekliyordum. Sonunda o gün geldi” ifadelerine yer vermişti.

Artık filme ilişkin detaylar netleşmeye başladı. Son olarak 3391 filminin kapağı hazırlandı.

Dizinin nerede çekildiği konusunda ise yine Alkoç’un paylaşımı ipucu verdi. Alkoç paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Yıllar boyunca hayal ettiğim satırların başrolü, canım İzmir’im”

Paylaşımlardan yola çıkılarak 3391 Kilometre filminin çekimlerinin İzmir’de yapılması bekleniyor.

3391 KİLOMETRE FİLMİ NE ZAMAN ÇIKACAK? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek?

3391 KİLOMETRE FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Beyza Alkoç’un 3391 Kilometre kitabından uyarlanan filmin konusu da merak edilmiştir. 3391 Kilometre filminde birbirlerini görmeden ve duymadan, aylar boyunca gece gündüz konuşan Ege ile İzmir’in hikayesi anlatılacaktır. Ege ile İzmir, birbirlerine bu kadar uzak ama aynı zamanda bir o kadar da yakındır. 3391 Kilometre filminde de Ege ile İzmir’in mesafeleri ortan kaldırma çabaları ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılacaktır.

Kitapseverlerin beğenerek bir solukta okuduğu 391 Kilometre" kitabının sinema filminine uyarlanmış halinin 12 Ocak'ta vizyona girecek.Beyza Alkoç’un İnstagram hesabından yapılan paylaşımda, “Bu haberi sizlerle paylaşmak için günlerdir sabırsızlıkla bekliyordum. Sonunda o gün geldi” ifadelerine yer verdi.

Beyza Alkoç’un en çok okunan kitaplarının başında gelen 3391 Kilometre’nin filminin çekilmesi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. 3391 Kilometre filminün erkek başrol oyuncusu Ahmet Haktan Zavlak olmuştur. Filmde Ahmet Haktan Zavlak’a Derya Pınar Ak eşlik edecektir.

Ahmet Haktan Zavlak – Ege

3391 Kilometre filminin erkek başrol oyuncusu Ahmet Haktan Zavlak, 21 Ağustos 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. Haktan Zavlak, İdil İletişim menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak oyunculukla tanışan Haktan Zavlak, 2019 yılında Bir Aile Hikayesi dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle Tozlukaya dizisinde canlandırdığı Çağrı karakteriyle tanınan genç oyuncumuz en son Ömer dizisinde rol almıştır.

Derya Pınar Ak – İzmir

3391 Kilometre filminin kadın başrol oyuncusu Derya Pınar Ak, 7 Ağustos 2002 yılında dünyaya gelmiştir. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Derya Pınar Ak’ın profesyonel oyuncu olarak yer aldığı ilk projesi Cadı Üçlemesi isimli filmdir. 15 yaşında sektöre adım atan oyuncumuz daha önce Prens, Kar ve Ayı, Sevmek Zamanı, Annemizi Saklarken, Uzak Şehrin Masalı, Hükümsüz projelerde de rol almıştır. İcon Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son Adım Farah dizisinde yer almıştır.

Kaynak : TGRT Haber
Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.