Tarih : 04.12.2021 - 17:50 Yorum : 0

4 Aralık 2021 Yay burcunda Süper Güneş Tutulması ve burçlara etkileri! Güneş tutulması hangi ülkelerden görüldü?

4 Aralık 2021 Yay burcunda Süper Güneş Tutulması meydana geldi. Türkiye saatiyle 10:45’te Yay burcunun 12. derecesinde süper Güneş tutulmasının gerçekleşeceğine dair çıkan haberler, konunun gündeme oturmasına neden oldu. Astrolojik gelişmeleri takip eden bireylerin internet üzerinden en sık arattığı konular arasında yer alan Süper Güneş Tutulması hangi ülkelerden görüldü? Yay burcunda süper Güneş tutulmasının burçlara etkileri neler? gibi soruları ortaya çıkardı.

4 Aralık 2021 Yay burcunda Süper Güneş Tutulması ve burçlara etkileri! Güneş tutulması hangi ülkelerden görüldü?

1,5 yıldır İkizler-Yay aksanında bulunan Ay düğümlerinin son tutulması olarak bilinen Süper Güneş Tutulması’nın Boğa-Akrep tutulmalarıyla devam edecek yeni bir döngü içerisinde geçildiğinin habercisi olarak kabul ediliyor. Astrolojik gelişmeleri takip eden vatandaşların merakla beklediği süper Güneş Tutulması’nın burçlara olan etkileri de merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki 4 Aralık 2021 Yay burcunda süper Güneş tutulmasının burçlara etkileri neler? Güneş tutulması hangi ülkelerden görüldü? İşte detaylar…

GÜNEŞ TUTULMASI HANGİ ÜLKELERDEN GÖRÜLDÜ?

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), 4 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşecek bir tam Güneş tutulmasının gerçekleşeceğini duyurmuştu. Yapılan duyurunun ardından gök cisimlerini ve uzay ile ilgili gelişmeleri yakından takip edenler, tutulmanın gerçekleşeceği tarihi merakla bekliyorlardı. Bugün Türkiye saati ile 10:45’te gerçekleşen süper Güneş tutulması, sadece Antartika’dan görülebildi.

4 ARALIK 2021 YAY BURCUNDA SÜPER GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ

Bugün Türkiye saati ile 10:45’te meydana gelen Güneş tutulması, astrolojik bilgilere göre Yay burcunun 12. derecesinde gerçekleşti. 1,5 yıldır İkizler-Yay aksında bulunan Ay düğümlerinin de son tutulması olarak biliniyor. Tutulmayı, Boğa-Akrep aksında meydana gelecek olan yeni bir döngüye hazırlığı olarak tanımlamakta olan astrologlar, burçların da bu süreçte etkileneceğini aktarmakta.

Astrolojik bilgilere göre Yay burcu, özgürlük, ahlak, inanç, eğitim, seyahat, bilgelik ve hukuk gibi kavramların sahibi olarak tanımlanıyor. Yay burcunda meydana gelen Güneş tutulması, bu alanlarda yeniliklerin meydana gelebileceği söyleniyor. Tutulmanın burçlar üzerinde etkili olabileceğini söyleyen uzmanlar, bu süreçte insanların söyledikleri sözlerin, düşüncelerinin ve davranışlarının kendilerini geri dönebileceği ihtimali üzerinde duruyorlar.

Güneş tutulmasının burçlar üzerinde etkili olabileceği yönünde ileri atılan düşünceler, bireylerin bilinçli irade ile hareket edilmesi gerektiği üzerinde duruyorlar. Öfkenin kontrol altına alınması gerektiğini, bu şekilde kaygı, korku gibi duygulardan uzak durulabileceğinin mümkün olduğunu ifade ediyorlar. Yay burcunda meydana gelen bu Güneş tutulmasının, Yay’ın temsil ettiği alanlarda yeni bir döngü oluşturabileceğini ifade eden astrologlar, tutulmada Uranüs’ün devrede olduğunu belirtiyor.

KOÇ BURCU

4 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşmiş olan Güneş tutulması, Koç burcu için yurt dışı bağlantılı işlerin, seyahatlerin medya ve hukuk alanlarında meydana gelebilecek hızlı gelişmelerin habercisi olabilir diyen astrologlar, tutulmanın burç üzerinde güzel ve sağlam etkilerinin olabileceğinden bahsediyor.

BOĞA BURCU

Astrologlar, bugün gerçekleşen Güneş Tutulması’nın Boğa burcunda ortak para kararlarını etkileyeceği yönünde fikirler öne atıyorlar. Borç durumlarıyla, eş veya partnerinizin parasal durumlarıyla ilgili olaylarla karşılaşılabileceğinizi ifade eden uzmanlar, bu süreçte iş hayatınızda da zorlanmalar olabileceğinin sinyalini veriyor.

İKİZLER

Güneş tutulmasının İkiler burcu üzerinde etkileriyle ilgili fikirlerini dile getiren astrologlar, bu burçta olan bireylerin özel hayatları ile ilgili önemli kararlar alabileceğinin altını çiziyor. Evlilik, ortaklık gibi konuların İkizler burcunun gündeminde olabileceği ihtimali üzerine konuşan uzmanlar, ikili ilişkilerde yaşanılan problemlerde çevrenizden destek almanız gerektiğini de vurguluyor…

YENGEÇ

Yengeç burcunda bugün yaşanan Güneş tutulmasının etkileri olarak gündelik yaşantıda alınan hızlı kararlar olabileceği ihtimali üzerinde duruluyorlar. Sağlık ve iş alanındaki konulara dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan astrologlar, karşınıza çıkacak her konuda istikrarlı ve kararlı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğinin altını çiziyor.

ASLAN

Yay burcunda meydana gelen Güneş Tutulması, Aslan burcunda olan bireylerin, eğitim, aşk, aile, çocuk ve sanatsal faaliyetlerde meydana gelebilecek hareketlenmelere dahil olabileceği ifade ediliyor. Astrologlar, problem yaşanan baz konuların geride bırakılıp yola devam edilmesi gerektiğinin altını çiziyorlar.

BAŞAK

Bugün meydana gelen Güneş tutulmasının Başak burcunda olan bireyleri ev, aile ve yaşam alanlarına dair konularda etkileyebileceği yönünde fikirler öne atılıyor. Astrologlar, bu alanlarda meydana gelen gelişmeler net kararlar alınması gerektiğini ve istikrarlı bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini vurguluyor.

TERAZİ

Astrologlar, Yay burcunda meydana gelen Güneş tutulmasının Terazi burcunda ola bireyleri seyahat, kısa vadeli planlar ve iletişim yönündeki gelişmelerle etkileyebileceğini belirtiyor. Fakat yaşanacak sıkıntıların korkutmaması gerektiğini, yeni fırsatlarla karşılaşılabileceğinin altını çiziyorlar.

AKREP

Astrologlar, bugün gerçekleşen Güneş tutulmasının Akrep burçlarını para ile ilgili konularda etkileyebileceğini ifade ediyor. İkili ilişkilerde de sahip olduğunuz değerlerle ilgili sorgulamalar yaşayabileceğinizi belirtiyor.

YAY

Yay burcunda meydana gelen tutulmanın, Yay burcunu sağlık ve atılacak önemli adımlarla ilgili hızlı gelişmelerin meydana gelebileceği yönünde etkileyeceğine dair fikirler mevcut. Astrologlar, bu süreçte özel hayatınızla ilgili tamamlanması gerekenlerin gündeme geleceğini belirtiyor.

OĞLAK

Güneş tutulması, Oğlak burcunda olanları, yurtdışı hedefli işlerin hızlanabileceği yönünde fikirler ileri sürülüyor. Astrologlar, sağlık ve fiziki sağlıkla ilgili konuların gündeme gelebileceğini belirtiyor. Ayrıca aşk hayatında bazı beklenmedik gelişmelerin olabileceği ihtimali üzerinde de duruluyor.

KOVA

Güneş tutulması, astrologlara göre Kova burcunda olan bireyleri arkadaşlar v sosyal hayat üzerinde etkileyebileceği yönünde ihtimaller üzerinde duruyor. Bir süredir gerçekleştirmeyi düşündüğünüz planların da gerçekleşmesi için fırsatlar yakalayabileceğinizi belirtiyorlar.

BALIK

4 Aralık 2021 tarihinde meydana gelen Güneş tutulması, astrologlara göre Balık burcunda olanları iş ve kariyer alanında etkileyebilir. Toplumsal kimliğiniz ile ilgili takılmış olduğunuz konularda netlik yaşama ihtimalini de yine uzmanlar tarafından aktarılan bilgiler arasında…

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber