Tgrt Haber
28 Şubat 2024 13:49 - Güncelleme : 28 Şubat 2024 13:50

Adalar Belediyesi hangi partiden? Adalar Belediye Başkanı hangi partiden?

İstanbul'un Anadolu Yakası'nın güney kıyılarının yer alan Adalar'ın hangi belediyeden olduğu merak edilenler arasında yer aldı. Gündemde yer alan Adalar Belediyesi hakkında araştırılan ise Adalar Belediyesi hangi partiden? sorusu oldu. Detaylar haberimizdedir.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Adalar Belediyesi hangi partiden? Adalar Belediye Başkanı hangi partiden?
Adalar,Adalar Belediyesi

Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef Adası İstanbul'un en sevilen yerleri arasında yer alıyor. Adalar hakkında ise hangi belediyeden olduğu araştırıldı. Son zamanlarda gündemde yer alan Adalar Belediyesi hakkında bilgiler...

ADALAR BELEDİYESİ HANGİ PARTİDEN?

Adalar Belediyesi'nin başkanlığını Erdem Gül yapmaktadır.

Adalar Belediyesi hangi partiden? - 1. ResimAd

ERDEM GÜL KİMDİR?

1967 senesinde Giresun'da dünyaya gelen Erdem Gül, Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nda eğitimini tamamlamıştır. 1990 senesinden beri ulusal basında muhabirlik ve yöneticilik yapmıştır. Erdem Gül, Başbakanlık ve Parlamento muhabirliği yaptı. Cumhuriyet gazetesi Ankara Temsilciliğini yapan Gül, Aslı Işık Gül ile evlidir. Çiftin evliliğinden Deniz ve Sarp Güney adında çocukları vardır. 

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...