2022-06-29 16:53:34 | Son Güncelleme : 2022-06-29 16:57:21

Ali Ağaoğlu kimdir? Ali Ağaoğlu kalp krizi mi geçirdi, durumu nasıl? 

Türkiye'deki birçok başarılı inşaat projesinde imzası olan Ali Ağaoğlu kalp krizi geçirdi. Ağaoğlu'nun İstanbul Ataşehir'de bulunan bir özel hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Gelen son dakika haberinin ardından Ali Ağaoğlu'nun durumu merak konusu oldu. Kalp krizi geçirmesinin akabinde Ali Ağaoğlu yaşı, kiminle evli olduğu ve mal varlığı araştırılıyor

Ali Ağaoğlu kimdir? Ali Ağaoğlu kalp krizi mi geçirdi, durumu nasıl? 
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Ali Ağaoğlu kimdir? Ali Ağaoğlu kalp krizi mi geçirdi, durumu nasıl? 

Türkiye'nin en önemli iş insanlarından Ali Ağaoğlu, gelen son dakika bilgisine göre kalp krizi geçirdi. İstanbul Ataşehir'deki bir özel hastanede istirahate alınan Ali Ağaoğlu'nun sağlık durumu araştırılıyor. Bu sene 68 yaşına yaşına basan Ali Ağaoğlu mal varlığı, eşi ve ailesi konusu sorgulanıyor

ALİ AĞAOĞLU KALP KRİZİ Mİ GEÇİRDİ?

Trabzonlu kimliğiyle ön plana çıkan ve zaman zaman ilginç söylemleri bulunan başarılı iş adamı Ali Ağaoğlu, 68 yaşında kalp krizi geçirdi. Ali Ağaoğlu yaşı nedeniyle iş dünyasını korkuturken İstanbul'daki özel bir hastande tedavi altına alındı. Ali Ağaoğlu'nun sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Ali AĞAOĞLU KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Türk iş sektörünün en bilinir simalarından olan Ali Ağaoğlu, 3 Mart 1954 senesinde Trabzon'un Of ilçesinde dünyaya geldi. Gençlik yıllarında farklı sektörlerde faaliyet gösterdikten sonra inşaat alanına yöneldi. Bugün devasa bir şirketi yönetiyor.

Ali Ağaoğlu eşi Semra Ağaoğlu'dur. Toplamda 5 çocuğu bulunan Ali Ağaoğlu'nun babası Mithat Ağaoğlu, annesi ise Asiye Ağaoğlu'dur. 

ALİ AĞAOĞLU MAL VARLIĞI

Ali Ağaoğlu, Trabzon'da dünyaya geldikten sonra çeşitli zorluklar çekti. Genç yaşlarında yolu gurbete düşen Ali Ağaoğlu farklı alanlarda çeşitli görevlerde bulundu. Ardından inşaat sektörüne yönelen Ağaoğlu, başarıya giden yolu bu sektörde buldu. Türkiye'nin en önemli projelerine imza atan Ali Ağaoğlu, devletin birçok projesinde de başrol oynadı. Şimdilerde çok önemli bir inşaat grubunu yöneten Ali Ağaoğlu'nun mal varlığı ise resmi olarak 750 milyon dolar (2020) olarak biliniyor.