Tgrt Haber
12 Şubat 2024 11:12 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 11:17

Alper Gezeravcı evli mi, kiminle? İlk Türk astronot Alper Gezeravcı'nın çocuğu var mı?

Alper Gezeravcı evli mi? | İlk Türk astronot Alper Gezeravcı bugün Türkiye'ye döndü. Gururla karşılaşan Gezeravcı'nın evli olup olmadığı da araştırılanlar arasında yer aldı. Axiom-3 mürettebatında yer almış olan Alper Gezeravcı'nın çocuğu var mı, yok mu gibi konular da gündeme geldi. Gezeravcı bugün 10.45'te Türkiye'ye geldi. İşte detaylar...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Uzay

Alper Gezeravcı bugün yurda dönerken vatandaşlar da Gezeravcı'nın özel hayatına dair bilgileri araştırdı. Evli mi, kaç çocuğu var gibi konular merak konusu olurken bugün Alper Gezeravcı Ankara Esenboğa Havalimanı'na indi ve yurda dönüş yaptı. Heyecanla karşılanan Gezeravcı'ya dair merak edilenler...

ALPER GEZERAVCI EVLİ Mİ?

Alper Gezeravcı'nın evli olmadığı biliniyor. 

ALPER GEZERAVCI KİMDİR?

Alper Gezeravcı 2 Aralık 1979 yılında doğmuştur. Gezeravcı, Türk Hava Kuvvetleri’nde askerî pilot, uzaya çıkan ilk Türk astronot ve uzaya giden 610. insandır. 2001 senesinde İstanbul Hava Harp Okulu'nda Elektronik Mühendisliği dalında lisans eğitimini tamamladı. Ardından Dayton, Ohio'daki Wright-Patterson Hava Kuvvetleri Üssü'ndeki Hava Kuvvetleri Teknoloji Enstitüsü'nde yüksek lisans yaptı.

Alper Gezeravcı evli mi, kiminle? İlk Türk astronot Alper Gezeravcı'nın çocuğu var mı? - 1. Resim

İLK TÜRK ASTRONOT ALPER GEZERAVCI TÜRKİYE'YE DÖNDÜ MÜ?

Alper Gezeravcı 12 Şubat günü 10.45'te Ankara Esenboğa Havalimanı'na iniş yaptı ve Türkiye'ye döndü. Gezeravcı büyük coşkuyla karşılandı. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...