Tgrt Haber
13 Şubat 2024 14:17 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 14:23

Antalya Kepez Belediye Başkanı kim? Hakan Tütüncü kaç yaşında, nereli?

Antalya'nın Kepez ilçesinin Belediye Başkan adayının kim olduğu merak edilenler arasında yer aldı. Vatandaşlar son zamanlarda gündemde yer alan Kepez Belediyesi hakkında detayları araştırmaya başladı. Hakan Tütüncü'nün kim olduğu ve kaç yaşında olduğu da aratılanlar arasında yer aldı.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Antalya Kepez Belediye Başkanı kim? Hakan Tütüncü kaç yaşında, nereli?
Antalya Kepez

Antalya Kepez Belediye Başkanı olan Hakan Tütüncü'nün kim olduğu araştırılırken hayatı da gündemde yer aldı. Arama motorlarında ise Antalya Kepez Belediye Başkanı kimdir sorusu sıklıkla aratılmakta. İşte Belediye Başkanı hakkında detaylar...

ANTALYA KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI KİMDİR?

Antalya Kepez Belediye Başkanlığı görevini Hakan Tütüncü yapmaktadır. 

Antalya Kepez Belediye Başkanı kim? Hakan Tütüncü kaç yaşında, nereli? - 1. Resim

HAKAN TÜTÜNCÜ KİMDİR?

15 Haziran 1979 yılında Almanya'da doğmuştur. Tütüncü, 2009 yılında beri Antalya ilinin Kepez ilçesinin belediye başkanıdır. İlkokul, orta okul ve lise eğitimlerini Antalya'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden oldu. Tütüncü, 2001 senesinde AK Parti'nin kuruluşunda görev almıştır ve Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atandı. Hakan Tütüncü,  2024 Türkiye yerel seçimlerinde AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...