2022-05-03 18:54:55 | Son Güncelleme : 2022-05-03 18:59:12

Aşk Bu Mu filminin konusu nedir? Aşk Bu Mu filmi oyuncuları kim, nerede çekildi?

Bu akşam ekranlara gelecek Aşk Bu Mu filminin konusu seyirci tarafından merak edildi. Bayram dolayısıyla dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Dizilerden boşalan yayın akışında ise yerli ve yabancı diziler yer alacak. Bu akşam ilk defa ATV'de seyirciyle buluşacak olan Aşk Bu Mu filminin tanıtım fragmanından sonra "Aşk Bu Mu filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Aşk Bu Mu filmi ne zaman vizyona girdi?" gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte filme dair merak edilen tüm detaylar...

Aşk Bu Mu filminin konusu nedir? Aşk Bu Mu filmi oyuncuları kim, nerede çekildi?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bayram nedeniyle bu hafta ekranlarda dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Dizilerin yerlerine ise yerli ve yabancı filmler konuk olacak. Bu akşam ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak film ise "Aşk Bu Mu?" oldu.  Başrollerinde Kubilay Aka ve Afra Saraçoğulu gibi sevilen oyuncuların yer aldığı senaristliğini ise Cüneyt İnay'ın yaptığı romantik komedi türü olan "Aşk Bu Mu?"? filmi televizyon ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Peki "Aşk Bu Mu?" filminin konusu nedir? Aşk Bu Mu filmi oyuncuları kim, nerede çekildi? İşte detaylar..

AŞK BU MU FİLMİ BU AKŞAM ATV’DE

Senaristliğini Cüneyt İnay'ın yaptığı romantik komedi filmi Aşk Bu Mu bugün ilk defa TV'de yayınlanacak. Romantik komedi türündeki filmde, yolları kesişen Umut ve Gülüm'ün hikayesi konu ediliyor.

Merakla beklenen Aşk Bu Mu filmi bu akşam ATV'de!

AŞK BU MU FİLM KONUSU NEDİR?

Çocukluğundan beri hırsızlık yapan Umut, hayatının fırsatını yakalayarak zengin olmak ister. Genç bir adam olan Umut bu zenginlik hayaline kavuşamadığı gibi sürekli aradığı ailesini de bulamaz. Umut ile aynı yaşlarda olan Gülüm ise okulunu dereceyle bitirmiş ve hayallerine yaklaşmıştır. Ancak Gülsüm'ün kusursuz giden hayatı aniden alt üst olur. Karaciğer yetmezliği ile mücadele etmeye başlayan genç kız nakil olmazsa öleceğini öğrenir. O esnada ise bu iki gencin yolları kesişir. Umut'un senelerdir kovaladığı fırsat ayağına gelmiş gibi görünse de bu iş hiç de kolay olmayacaktır. Oldukça zor bir durumun içine giren Umut, ağır bedeller ödeyeceği bir karar vermek zorundadır. Film seyirciye aşk her şeyi çözmeye yeter mi? sorusunu sordurarak keyifli bir seyir sunuyor.

AŞK BU MU NEREDE ÇEKİLDİ?

Aşk Bu Mu filminin İstanbul'da çekim yaptığı biliniyor. Dizinin fragmanında yer alan araçların 34 plaka olduğu görülüyor.

AŞK BU MU FİLMİNİN OYUNCULARI KİM?

Filmin başrol kadrosunda Afra Saraçoğlu, Kubilay Aka ve Salih Kalyon gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Kubilay Aka

Afra Saraçoğlu

Salih Kalyon

Şerif Erol

Tanju Tuncer

Sadi Celil Cengiz

Evrim Doğan

Cemil Şahin

Uğurtan Sayıner

Arda Kalaycı

Eslem Akar

Etiketler