2022-01-28 15:27:49

Aşk Taktikleri filminin konusu nedir, oyuncuları kimler, ne zaman Netflix'te yayınlanacak? Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'dan yeni film!

Aşk Taktikleri filminin fragmanı yayınlandı, filmi merakla bekleyenler, filmin yayın tarihini araştırmaya başladı. Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın yeni filmi Aşk Taktikleri'nin konusu, yayın tarihi ve oyuncu kadrosu merak edilenler arasında yer aldı. İşte, Aşk Taktikleri filminin detayları...

Aşk Taktikleri filminin konusu nedir, oyuncuları kimler, ne zaman Netflix'te yayınlanacak? Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'dan yeni film!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Aşk Taktikleri filminin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi gündemde yerini aldı. Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın başrolleri paylaştığı film, henüz yayınlanmadan oldukça büyük bir izleyici kitlesi oluşturdu ve sosyal medyada yankı uyandırdı. Netflix'in yeni filmi Aşk Taktikleri'nin fragmanının yayınlanmasının ardından, Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız da sosyal medya hesabından filme dair paylaşımda bulundu ve yayın tarihini duyurdu. İşte, Aşk Taktikleri filmine dair merak edilenler...

AŞK TATİKLERİ FİLMİ NE ZAMAN NETFLİX'TE YAYINLANACAK?

Aşk Taktikleri filminin başrol oyuncularından Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda, filmin 11 Şubat’ta filmin vizyona gireceğini duyurmasının ardından, filme dair birçok yorum geldi. Netflix’ten yapılan paylaşımda da, filmin 11 Şubat tarihinde yayınlanacağı belirtildi. 14 Şubat Sevgililer Günü'nden üç gün önce vizyona girecek film ise şimdiden merak ediliyor. 

AŞK TAKTİKLERİ FİLM KONUSU NEDİR?

Netflix, filme dair ilk paylaşımı yaptı ve filmin tanıtımı için “Biri senin için yanıp tutuşsun diye iddiaya girişir misin? Çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarı sıra dışı taktiklerle bunu başarmaya çalışacak.”  ifadeleri kullandı.

Demet Özdemir’in filmde canlandırdığı karakter, erkekleri çözdüğünü belirterek bu konuda sürekli takipçilerine bilgiler verecek. Takipçilerinin de o zaman o taktikleri sen kullan demesi üzerine karakter bu iddiayı kabul ederek, bir erkeği nasıl tavladığını uygulamalı olarak takipçilerine kendi mecrasında gösterecek. Aynı şekilde Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı karakter de yakın arkadaş çevresinde kadınları tamamen çözdüğünü belirtecek ve bunu ispatlamak için iddiaya girecek. Bu ikilinin birbirinden habersiz girdiği iddialar, yeni bir aşkın habercisi olacak. 

AŞK TAKTİKLERİ OYUNCU KADROSU

Netflix'in yeni filmi Aşk Taktikleri için geri sayım devam ederken; filmi merakla bekleyen izleyiciler, filmin oyuncularını araştırmaya başladı. İşte, filmin oyuncular:

  • Demet Özdemir
  • Şükrü Özyıldız
  • Özgür Ozan
  • Deniz Baydar
  • Hande Yilmaz
  • Ecem Atalay
  • Yasemin Yazıcı
  • Atakan Çelik
  • Doğukan Polat

DEMET ÖZDEMİR'DEN BİR DİJİTAL PROJE DAHA, DISNEY'DE YER ALACAK!

Disney Plus'ın ülkemizde dizi ve film pazarına iddialı bir giriş yapma kararı ile birlikte, proje hazırlıklarına başlayan Disney Plus, yapım şirketleri ile görüşmelere başladı. "Dünya ile Benim Aramda" dizisinin Demet Özdemir, Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ı bir araya getirmesi planlanırken; dizinin oyuncu kadrosunun tamamlanması için görüşmeler devam ediyor. 

Etiketler