Tgrt Haber
13˚
07-10-2022 22:00 | Güncelleme : 07-10-2022 22:09

ATİK AİLESİ KİMDİR? YouTube'da Kamp Videolarıyla Tanınan Atik Ailesi Ne İş Yapar, Nereli?

Doğa ve kamp videolarının tutkunuysanız Atik Ailesini bilmemenize imkan yok. YouTube üzerinde neredeyse 1 sene içerisinde 540 bin aboneyi aştılar, 80 milyon izlenmeyi geçtiler. Artık videoları Türkiye sınırını da aşarak başta Brezilya ve Portekiz olmak üzere dünyanın dört bir noktasından sıkı takip ediliyor. Peki kısa bir süre içerisinde büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Atik Ailesi kimdir? YouTube Atik Ailesi ne iş yapar? Özgür Atik kaç yaşında, Burcu Atik nereli? İşte tüm bu soruların cevabı haberimizde!

Kamp ve doğa videolarıyla Youtube üzerinde 550 bin aboneyi aşan Atik Ailesi hakkında tüm merak ettikleriniz burada!
Kamp ve doğa videolarıyla Youtube üzerinde 550 bin aboneyi aşan Atik Ailesi hakkında tüm merak ettikleriniz burada!

YouTube'a düzenli olarak kamp ve karavan videoları atarak 1 sene içerisinde 540 bin aboneyi aşan Atik Ailesi, doğa videolarının haricinde özel hayatlarıyla da merak ediliyor. Bolu'dan Sakarya'ya, İstanbul'un köylerinden Kapadokya'ya kadar Türkiye'nin farklı noktalarında kamp yapmaya devam eden Atik Ailesi hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik. Bu haberimizin içerisinde Burcu Atik, Özgür Atik ve özel hayatları ile ilgili tüm ayrıntılara ulaşabileceksiniz. İşte Atik Ailesi kimdir nerelidir sorusunun cevabı...

ATİK AİLESİ KİMDİR? YouTube'da Kamp Videolarıyla Tanınan Atik Ailesi Ne İş Yapar, Nereli?

ATİK AİLESİ KİMDİR? 

Atik Ailesi, 2018 yılından itibaren YouTube'da doğa ve kamp videoları üreten ailedir. Son 1 yılda koronavirüs pandemisinin de etkisiyle abone sayılarını 5'e katlayarak 543 bin gibi dev bir rakama ulaştılar. Ünleri Türkiye dışına çıktı ve özellikle Güney Amerika ülkelerinden sıkı bir izleyici kitlesi kazandılar. Atik Ailesi; Özgür Atik, Burcu Atik ve kızları Nehir Atik'ten oluşur. Genellikle kamp videolarında eşler Özgür Atik ve Burcu Atik vardır fakat bazı dönemlerde kızları Nehir Atik de onlara eşlik eder. Atik Ailesi instagram hesabı da son aylarda oldukça büyüdü. Hali hazırda güncel takipçi sayıları 180 bin civarındadır.

ATİK AİLESİ KİMDİR? YouTube'da Kamp Videolarıyla Tanınan Atik Ailesi Ne İş Yapar, Nereli?

ÖZGÜR ATİK KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Kamp videolarının başrolü olarak kabul edilen Özgür Atik, 1975 doğumludur. YouTube dışında asıl mesleği "sıhhi tesisat ustalığı"dır. Ağır bir meslekte bulunduğunu söyleyen Özgür Atik, ilerleyen dönemlerde işini bırakıp sadece kamp yapmak istediğini ifade etse de eşi Burcu Atik'i şu an için ikna etmiş gözükmüyor. Ayrıca Özgür Atik, neredeyse her videoda yediği çiğ soğan ile de hafızalara kazındı. Konuyla ilgili düşüncelerini ifade eden Özgür Atik, "Çocukluğumdan beri böyle. Anneme sorun, kahvaltı da dahil soğan olmadığı zaman masaya oturmuyordum. Bu olayı şov olarak görenler var ama kesinlikle değil." şeklinde konuştu.

ATİK AİLESİ KİMDİR? YouTube'da Kamp Videolarıyla Tanınan Atik Ailesi Ne İş Yapar, Nereli?

BURCU ATİK KİMDİR?

Kamera önünde çok fazla olmasa da kamera arkasında yaptığı video montaj ve kurgu işleriyle oldukça beğenilen Burcu Atik, Özgür Atik'e göre biraz daha kapalı kutu. Yaşı ve ne iş yaptığı konusunda hala kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak sadece YouTube üzerinde içerik üretmenin çok daha zahmetli olduğunu ve sigortalı bir işte çalışma gerekliğininin devam ettiğini vurguluyor. İlerleyen dönemlerde karavan projesiyle şimdikinden çok daha uzak yerlere de gidileceği düşünüldüğünde Burcu Atik'in işi oldukça zor görünüyor. Bilhassa bu konu babasıyla itilaf içerisinde olduğunu ifade eden Burcu Atik, YouTube girmeden önce küçük küçük video kurgu ve edit işleri de yaptığı aktardı. 

Kaynak : TGRT Haber
Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Nagîhan size bayildim harikasınız 26 Kasım 2023 00:47

Bayildim sizlere masallah

Yılmaz Güven28 Ekim 2023 14:01

İyiki varlar onları seyretmekten hiç bıkmıyorum karlı havalarda zor şartlarda cesaretlerinden dolayı hayranım tam benim aradığım bir hayatı yaşıyor olmaları bende yaşıyorum gibi zevkle seyrediyorum Allah onlara zarar zival vermesin her istediklerini versin iyiki varlar onları yakından tanımak isterdim onları çok seviyorum harika insanlar Allaha emanet olun

Fevzi 6 Eylül 2023 00:13

Ben nereli diye soruyorum cevap hep başka

Fatma güven Sağıroğlu 20 Ağustos 2023 01:03

Merhabalar sizi izlemeye bayılıyorum her videonuzun ayrı bir güzelliği var doğa harikası yerler çadirlarınız kullandığınız gereçler ürünler hepsi muhteşem sizleri çok seviyorum iyiki varsınız gençler

kamil çulha13 Şubat 2023 14:15

Atik ailesi bana rehber olacak inşallah emekli olunca sizlerden kopya çekeceğim kamp için harikasınız...

Sona Git