Tgrt Haber
29 Şubat 2024 13:37 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 13:40

Az önce deprem mi oldu, nerede? 29 Şubat son dakika AFAD son depremler!

Sarsıntı hisseden vatandaşlar deprem mi oldu sorusuna cevap arıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi aracılığıyla gün içerisinde meydana gelen depremlerin bilgilerine ulaşabiliyoruz. Vatandaşların gündeminde ise az önce deprem mi oldu, nerede sorusu yer aldı. İşte Kandilli Rasathanesi son depremler listesi!

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Az önce deprem mi oldu, nerede? 29 Şubat son dakika AFAD son depremler!
Deprem, AFAD

29 Şubat günü meydana gelen depremlerin detaylarına AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi sayesinde ulaşabilmekteyiz. Sarsıntı hisseden vatandaşlar ise az önce deprem mi oldu sorusunu araştırıyor. Kandilli Rasathanesi son depremler listesi haberimizdedir.

AZ ÖNCE DEPREM Mİ OLDU?

29 Şubat günü meydana gelen tüm depremler Kandilli Rasathanesi verilerine göre şöyle:

Az önce deprem mi oldu, nerede? 29 Şubat son dakika AFAD son depremler! - 1. Resim

29 ŞUBAT KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ!

Kandilli Rasathanesi son depremler listesi aracılığıyla gün içerisinde olan depremlere ulaşabilmekteyiz. Günlük ve anlık olarak verilerin paylaşılmasıyla beraber son depremler listesine erişebiliyoruz. Sarsıntı hisseden vatandaşlar ise son depremler listesini kontrol ediyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...