2022-06-22 12:35:00 | Son Güncelleme : 2022-06-22 12:42:22

Balkan Ninnisi dizisinin konusu ne, oyuncuları kim? Balkan Ninnisi nerede çekiliyor? Erdal Özyağcılar’dan yeniden Balkan dizisi!

Sevilen dizi Elveda Rumeli’nin ardından yeni bir Balkan dizisi daha seyirciyle buluştu. Başrolünde Erdal Özyağcılar’ın yer alacağı ‘Balkan Ninnisi’ isimli televizyon dizisinin çekimleri Üsküp’te başladı. Yönetmen koltuğunda Kurtlar Vadisi’nin yönetmeni Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu dizinin çekimlerinin başlamasıyla birlikte büyük bir merak uyandıran dizi hakkında, “Balkan Ninnisi dizisinin konusu ne, oyuncuları kim? Balkan Ninnisi nerede çekiliyor?” sorularına cevap aranmaya başladı.

Bir dönemin en sevilen dizisi Elveda Rumeli’nin ardından yeniden Balkanları anlatacak olan dizide, Türkiye’den Makedonya’ya göç eden Türklerin ve Türk toplumunun hikayesi anlatılacak.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Bir dönemin en sevilen dizisi Elveda Rumeli’nin ardından yeniden Balkanları anlatacak olan dizide, Türkiye’den Makedonya’ya göç eden Türklerin ve Türk toplumunun hikayesi anlatılacak.

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, yeni bir Balkan dizisi ile ekranlara dönüyor! Bir dönemin en sevilen dizisi Elveda Rumeli ile hafızalara kazınan Erdal Özyağcılar’ın başrolünde yer alacağı ‘Balkan Ninnisi’ dizisi dün akşam seyirciyle buluştu. Çekimlerin başlamasıyla birlikte merak uyandıran dizi hakkında yoğun bir araştırma yapılmaya başladı. Peki Kurtlar Vadisi yönetmeni Doğan Ümit Karaca’nın yöneteceği Balkan Ninnisi dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Balkan Ninnisi nerede çekiliyor? İşte tüm detaylar…

BALKAN NİNNİSİ DİZİSİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA BAŞLAYACAK?

Başrolünde usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı ‘Balkan Ninnisi’ dizisi için çekimler başladı. Üsküp’te başlayan çekimlerin ardından gözler, dizinin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağına çevrildi. Yönetmen koltuğunda Kurtlar Vadisi dizisi yönetmeni Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu ‘Balkan Ninnisi’, TRT1 ekranlarında seyirciyle buluşacak. Dizi 21 Eylül 2022’de yayın hayatına başladı.

BALKAN NİNNİSİ DİZİSİ KONUSU NE?

Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te çekimleri devam eden ‘Balkan Ninnisi’ dizisinin konusu ise merak edilen bir diğer sorulardan… Bir dönemin en sevilen dizisi Elveda Rumeli’nin ardından yeniden Balkanları anlatacak olan dizide, Türkiye’den Makedonya’ya göç eden Türklerin ve Türk toplumunun hikayesi anlatılacak. Balkan insanının samimi ve içten, neşeli öykülerine yer verecek olan dizide, Üsküp’te geçen bir aşk hikayesine de tanıklık edecek.

BALKAN NİNNİSİ DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Üsküp’te yaşanan bir aşk hikayesini, Balkan ve Türk toplumunun sıcak ve içten taraflarını göstererek anlatacak olan ‘Balkan Ninnisi’ dizisinin oyuncu kadrosu, hikayesi kadar dikkat çekiyor. Usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ın başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda, Merih Öztürk, Emre Bey, Özlem Türkad, Gözde Çığacı, Hakan Boyav, Kaan Turgut, Sarp Bozkurt, Deniz Gürkan, Erman Saban gibi sevilen isimler yer alıyor.

Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü ve Taş Köprü’nün birleştirdiği Üsküp’te geçen ‘Balkan Ninnisi’ dizisi, sevilen oyuncuları ve efsane oyuncu kadrosuyla birlikte Eylül 2022 tarihinde seyirciyle buluşmayı bekliyor. 15 Mayıs 2022 tarihinde çekimlerine başlanan dizinin senaryosunu Nurullah Sevimli, Uğur Uzunok, Esma Koç, Nurdan Tufai ve Hamit Işık gibi isimler kaleme alıyor. TRT1 ekranlarında seyirciyle buluşacak dizisinin yönetmen koltuğunda ise Doğan Ümit Karaca oturuyor.