Tgrt Haber
27 Şubat 2024 16:57 - Güncelleme : 27 Şubat 2024 17:04

Biga Belediyesi hangi partiden? Biga Belediye Başkanı kimdir?

Çanakkale'de yer alan Biga'nın Belediye Başkanı olan isim araştırılıyor. Son zamanlarda gündemde yer alan Biga Belediyesi hakkında merak edilenler arasında ise Biga Belediyesi hangi partiden sorusu yer aldı. Biga Belediyesi'ne dair merak edilenler haberimizdedir.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Biga Belediyesi hangi partiden? Biga Belediye Başkanı kimdir?
,

Çanakkale'nin merkeze 90 km uzaklıkta olan Biga ilçesinin belediye başkanı olan isim araştırılanlar arasında yer aldı. Son zamanlarda gündemde olan Biga Belediyesi hakkında aratılan hangi partiden sorusunun cevabı ise haberimizdedir. Detaylar...

BİGA BELEDİYESİ HANGİ PARTİDEN?

Biga Belediye Başkanlığı görevini Bülent Erdoğan yürütmektedir.

BİGA BELEDİYE BAŞKANI BÜLENT ERDOĞAN KİM?

Bülent Erdoğan, 15 Temmuz 1976'da dünyaya geldi. Sakarya İlkokulunda eğitim hayatına başlayan Erdoğan, Biga Ticaret Lisesi'nde eğitimini tamamladı. Bülent Erdoğan, askerliğini Kayseri 1. Komando Tugayında yaptı. Bülent Erdoğan, 1999 senesinde Feride Hanım ile evlendi. Erdoğan, Biga AK Parti kurucular kurulu üyesi oldu. Siyasi kariyerine bu olayın ardından başlayan Erdoğan, iki dönem ilçe yönetim kurulu üyeliği görevini yapmıştır.

Erdoğan, 2019 yerel seçimlerinde Biga Belediye Başkanı olarak seçildi.

Biga Belediyesi hangi partiden? Biga Belediye Başkanı kimdir? - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...