2021-11-10 15:00:24

BİM maaşları ne kadar? 2021 BİM personel maaşları kaç TL?

Türkiye genelinde çok sayıda şubeye sahip ve en çok tercih edilen market zincirlerinden BİM, bünyesinde bulundurduğu personel sayısıyla da adından söz ettiriyor. BİM bünyesinde işe girmek isteyen vatandaşlar da “BİM maaşları ne kadar, kaç TL?” “BİM personel alım şartları neler?” sorularına cevap arıyor.

BİM maaşları ne kadar? 2021 BİM personel maaşları kaç TL?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Türki'de çok sayıda şubeye sahip BİM marketler zinciri, binlerce kişi istihdam ediyor. BİM’de çalışmak isteyen çok sayıda kişi, çalışma şartlarını, çalışma saatlerini ve personel maaşlarını merak ediyor. Peki BİM maaşları ne kadar? 2021 BİM personel maaşları kaç TL? BİM mesai saatleri ve personel alım şartları nasıl? İşte detaylar…

2021 BİM PERSONEL MAAŞLARI KAÇ TL?

Çok sayıda şubesi olan ve yeni bölgelerde şubeler açmaya devam eden BİM, personel sayısında da artış gösteriyor. Her geçen gün farklı pozisyonlarda personel alımlarını sürdüren BİM bünyesinde çalışmakta olan bireylere asgari ücret baz alınarak ödeme gerçekleştiriliyor. Asgari ücret almakta olan çalışanlara, yol ve yemek paralarıyla birlikte 3100 TL tutarında bir ücret ödenmekte. Bunun yanı sıra evli ve çocuk sahibi olan çalışanlar da farklı bir ücretlendirme sistemi ile 3300-3400 TL arasında bir maaş ile çalışmakta.

BİM ÇALIŞMA SAATLERİ?

BİM çalışma saatleri genellikle sabah 09:00 akşam 21:00 arasında belirlenmiş durumda. Personellerin vardiyalı bir şekilde çalışmakta olduğu zincir markette, mağazayı saat 09:00’da açan personel akşam 16:30 iş çıkışı yapmakta. Diğer personel ise saat 13:30’da gelerek akşam 21:00’e kadar mesai yapmaktadır.

BİM PERSONEL ALIM ŞARTLARI

BİM bünyesinde personel olarak çalışabilmek için belirli şartlar bulunmaktadır:

  • En az lise mezunu olmak,
  • İletişim becerisi yüksek,
  • 30 yaşını tamamlamamış olmak (Yönetici ve mağaza sorumluları için geçerlidir),
  • Satış ve pazarlama yeteneğine sahip olmak,
  • Daha önce market sektöründe çalışmış ve deneyim sahibi olmak (tercihen).

BİM bünyesinde personel işe alımları ise internet, genel merkez ya da mağaza müdürüne verilen form aracılığıyla olmak üzere 3 farklı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Etiketler