Tgrt Haber

Bir öyleler bir böyleler! Dengesizlikte master yapan 3 burç belli oldu

21 Ekim 2023 13:44 - Güncelleme : 21 Ekim 2023 13:50
Editör: Göktuğ Efil / Kaynak: TGRT Haber

Onların ki kararsızlık değil. Düpedüz dengesizlik. Ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyor. İşte dengesizlikte çığır açan 3 burç

Bir öyleler bir böyleler! Dengesizlikte master yapan 3 burç belli oldu
Burç

İngiliz astroloji araştırmacılarının yaptığı bir incelemeye göre, doğuştan dengesiz 3 burç açıklandı. Bu grup içerisinde yengeç, başak ve balık burcu bulunuyor. 

Haber Global'de yer alan habere göre doğuştan dengesiz 3 burç belli oldu. Yengeç, başak ve balık. 

YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Yengeç burçları duygularını kontrol etmekte zorlandığı için dengesiz davranışlar sergileyebilir. Yengeç burçları, bir şeyi kaybettiklerinde tepkileri oldukça yoğun olabilir, bu durumda duygusal patlamalar yaşayabilirler. Öfkelendiklerinde ise yıkıcı davranışlar sergileme eğilimleri vardır.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)

Başak burçları titizlikleri ile tanınır. Ancak Başak burçları, genellikle davranışsal bozukluklarını gizlemeye eğilimli olmaları nedeniyle dışarıdan kolayca anlaşılmazlar. Başaklar düzenlerine müdahale edildiğinde, dengesiz davranışlar sergileme potansiyeline sahiptirler.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Balık burcunun bir saati bir saatine değil onların bir saniyesi bir saniyesine uymaz. Yüzünüze gülerken içlerinden ağlayacak kadar dengesiz bir davranış biçimleri vardır.

EN TUTARLI BURÇ OĞLAK

Oğlak burçları mantık kavramını her zaman ön plana koyar. Ancak bu onların tutarsız olduğunu göstermez. Çünkü onlar çok hedeflerini amaçlarını koymuş ve bu uğurda çalışmaya başlamıştır. Dolayısıyla amaca giden yolda tutarlı davranışlar sergilerler.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.