Tgrt Haber
10 Şubat 2024 17:32 - Güncelleme : 10 Şubat 2024 17:40

Bir Sevdadır Ersin gerçekte kim, adı nedir? Atlas Önel kimdir, hangi dizilerde oynadı?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Sevdadır dizisinde Ersin karakterini canlandıran ismin gerçekte kim olduğu merak edildi. Yayınlandığı günden beri büyük ilgiyle takip edilen Bir Sevdadır dizisinde yer alan Ersin gerçekte kim, adı nedir? Atlas Önel kimdir, hangi dizilerde oynadı? Detaylar...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Bir Sevdadır Ersin gerçekte kim, adı nedir? Atlas Önel kimdir, hangi dizilerde oynadı?
TRT 1

Bir Sevdadır dizisinde yer alan Ersin karakterinin gerçekte kim olduğu merak ediliyor. Dizinin seyircileri diziyi sıkı sıkıya takip ederken dizinin oyuncuları gündemde yerini aldı. Peki, Bir Sevdadır Ersin gerçekte kim, adı nedir? Atlas Önel kimdir, hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar...

BİR SEVDADIR DİZİSİ ERSİN GERÇEKTE KİM?

Bir Sevdadır dizisinin Ersin karakterini Atlas Önel canlandırmaktadır.

ATLAS ÖNEL KİMDİR?

Atlas Önel, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Önel, Blu TV'nin BÖRÜ 2039 yapımında rol almıştır. Ağlayan Gelin adlı dizide de rol alan Önel şimdi ise Bir Sevdadır dizisinde Ersin karakterini canlandırıyor.

Bir Sevdadır Ersin gerçekte kim, adı nedir? Atlas Önel kimdir, hangi dizilerde oynadı? - 1. Resim

BİR SEVDADIR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bir Sevdadır dizisinin bir kısmı Kapadokya'da çekilirken bazı sahnelerinin de Beşiktaş ve Gebze'de çekildiği bilinenler arasında yer alıyor.

BİR SEVDADIR DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Sevdadır dizisinde Feyyaz Şerifoğlu, Sude Zülal Güler, Ekin Mert Daymaz, Sinan Tuzcu, Sinem Uslu, Doğukan Polat, Merve Şeyma Zengin gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...