Tgrt Haber

CANiK, Güney Afrika’da yerini sağlamlaştırdı

08 Kasım 2023 16:34 - Güncelleme : 08 Kasım 2023 16:40
Editör: Onur Kaya / Kaynak: TGRT Haber

CANiK Academy, yurtdışında düzenlenen en büyük eğitim etkinliğini başarıyla tamamladı. Güney Afrika’da düzenlenen eğitim kapsamında 110 kişiye tabanca silahçı bakım eğitimi sertifikasını veren CANiK Academy, katılımcı sayısını geçen yıla göre 20 kat artırdı.

CANiK, Güney Afrika’da yerini sağlamlaştırdı
Silah, Tabanca, Güney Afrika

'Deneyim Öğretir' mottosu ile Türkiye'nin kendi alanında ilk ve öncü eğitim akademisi olan CANiK Academy, eğitim ihracatında Güney Afrika pazarı ile büyümeye devam ediyor. İki yıl önce kurulan, ateşli silahların bilinçli ve doğru kullanılması amacıyla çalışmalar gerçekleştiren akademi, Güney Afrika’da, yurt dışındaki en büyük mobil eğitim etkinliğini başarıyla tamamladı. Eğitimler önceki yıla göre 20 kat fazla talep gördü, 5 günlük eğitim programına katılan 110 kişi sertifika almaya hak kazandı.

Rugby Dünya Şampiyonası onuruna Güney Afrika pazarına özel olarak hazırlanan ve sınırlı sayıda üretilen RUGBY SFT serisi tanıtım faaliyetlerine de eşlik eden CANiK Academy’nin seçkin eğitmenleri, etkinlikte yoğun ilgi ile karşılandı.

‘Katılımcı sayısını yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz’

CANiK Academy Direktörü İsmail Dut şöyle konuştu:

"CANiK olarak Güney Afrika’daki faaliyetlerimizi yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz. Bu çalışmalarımızın arasına eğitim hizmetlerini eklemekten mutluluk duyuyoruz. Burada, CANiK ürünleri, servis hizmetlerimiz ve aksesuarlarımızın yanı sıra bu ürünlerin bilinçli ve doğru bir şekilde kullanılması konusundaki farkındalık eğitimlerine de katkı sağlıyoruz. CANiK Academy, hedef pazarlarda markamızı tanıtmak için kullandığımız araçlardan biri olup, ürün satışlarını artırarak ihracatımıza katkı sağlaması nedeniyle de büyük öneme sahiptir. Bu bağlamda, seçkin eğitmen kadromuz, Güney Afrika pazarına özel olarak tasarlanan RUGBY SFT serisi tanıtımına destek vermek için planlı etkinliklere katıldı. Bu özel model, Güney Afrika pazarında geniş beğeni toplayarak, bölgede yüksek kaliteli ürünler sunma taahhüdümüzün sembolü haline geldi. Her eğitim sonunda, o ülkedeki bayi ağı ve ürün yelpazemizin genişlediğini ve müşteri deneyiminin daha da arttığını gözlemliyoruz. Gelecek yıllarda, eğitim alanındaki çalışmalarımızı daha da yaygınlaştırmak en büyük hedeflerimizden biri. Eğitimlerimize olan ilgi geçen yıla göre belirgin bir şekilde arttı. Önümüzdeki yıl katılımcı sayısını yüzde 50'nin üzerinde artırarak faaliyetlerimizi daha üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz."

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.