Tgrt Haber
29 Şubat 2024 07:38 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 07:49

Cumhurbaşkanı bugün nerede? 29 Şubat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü programı

Cumhurbaşkanı bugün nerede? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Aydın'da düzenlenecek mitingde halka seslenecek. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün nerede ve saat kaçta?

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Cumhurbaşkanı bugün nerede? 29 Şubat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü programı
cumhurbaşkanı,

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Aydın'da düzenlenecek mitingde halka seslenecek. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün nerede ve saat kaçta?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BUGÜN NEREDE? 29 ŞUBAT 2024

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti'nin Aydın'da düzenleyeceği mitingde halka hitap edecek. Miting, Atatürk Kent Meydanı'nda gerçekleştirilecek ve saat 14.00'te başlayacak. Erdoğan'ın konuşmasında, partisinin vizyonu, yerel ve genel gündem hakkında önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı bugün nerede? 29 Şubat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü programı - 1. Resim

ATATÜRK KENT MEYDANI'NDA GERÇEKLEŞECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aydın'daki mitingi, Atatürk Kent Meydanı'nda gerçekleşecek. Bu önemli etkinlik, AK Parti'nin bölgedeki seçim çalışmaları kapsamında düzenleniyor. Erdoğan'ın mitingde yapacağı konuşma, halkın büyük ilgisini çekmesi ve bölgedeki siyasi atmosferi belirlemesi bekleniyor.

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...