Tgrt Haber
29 Şubat 2024 10:17 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 10:30

Demet Evgar evli mi, kiminle? Demet Evgar kimdir?

Televizyon ekranlarında görmeye alışkın olduğumuz Demet Evgar'ın özel hayatı da araştırılıyor. Sevilen isimler arasında yer alan Demet Evgar ile ilgili merak edilenler arasında ise evli mi sorusu yer aldı. Peki, Demet Evgar kimdir?

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Demet Evgar evli mi, kiminle? Demet Evgar kimdir?
,Oyuncu

18 Mayıs 1980 yılında doğan Demet Evgar'ın özel hayatı sevenleri tarafından merak ediliyor. Son zamanlarda gündemde yer alan isim hakkında ise evli mi, kiminle gibi sorular araştırıldı. Ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz Evgar'ın hayatı...

DEMET EVGAR EVLİ Mİ?

Demet Evgar, Levent Babataş ile 17 Mart 2022 yılında evlendi. Çiftin 2022 senesinde Mavi adından bir çocuğu oldu.

Demet Evgar evli mi, kiminle? Demet Evgar kimdir? - 1. Resim

DEMET EVGAR KİMDİR?

Manisa'da dünyaya gelen Evgar, Arnavut kökenlidir. 17 yaşında oyunculuk hayatına Afsem Tiyatrosu'nda başladı. Kaç Baba Kaç oyunuyla ilk sahne deneyimini yaşadı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Demet Evgar, Kenter Tiyatrosu'nda Aşk Çemberi adlı oyunda ve Tiyatro Kılçık'ta Takanlar ve Takılanlar ve Ayşegül Hindistan’da oyunlarında yer almıştır. 

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...