Tgrt Haber
07 Eylül 2023 15:53 - Güncelleme : 07 Eylül 2023 17:22

Dilek Taşı Mustafa kimdir? Salih Bademci kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı ne?

Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak Dilek Taşı dizisinin başrolünde Salih Bademci ve Hazal Subaşı yer alıyor. Dönem dizisi olan Dilek Taşı İstanbul'da çekiliyor. Peki, Dilek Taşı Mustafa kim?

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT HABER
Dilek Taşı Mustafa kimdir? Salih Bademci kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı ne?
Dizi

Birçok film dizi ve tiyatroda yer alan Salih Bademci, Dilek Taşı dizisiyle son günlerin en çok araştırılan oyuncuları arasında yer aldı. Bademci, 2015 yılında kendisi gibi oyuncu İmer Özgün ile evlendi. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Hakan rolüyle popülerliğini arttıran oyuncu, son olarak Dilek Taşı dizisinde Mustafa karakteriyle izleyici karşısına çıktı. 

DİLEK TAŞI MUSTAFA KİMDİR?

Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre’yle İstanbul’un gecekondu mahallesinde hayatını sürdürmeye çalışan otuzlu yaşlarının başında bir adamdır. Haysiyeti, şerefi, ailesi için yaşamıştır her zaman. İşçi olarak çalıştığı fabrikanın kapanması ve karısı Canan’ın yakalandığı amansız hastalık, Mustafa’nın hayatını zorlaştırmıştır. 

Dilek Taşı Mustafa kimdir? Salih Bademci kimdir, kaç yaşında, instagram hesabı ne?

SALİH BADEMCİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

15 Ağustos 1984, İzmir doğumlu Salih Bademci, küçük yaştan itibaren tiyatro oyunlarında yer aldı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan oyuncunun kariyeri 2006 yılında Serdar Akar'ın Barda filminde rol alması ile başladı. Ardından yine Serdar Akar'ın yapımcılığını üstlendiği Elveda Rumeli dizisinde rol aldı. 2014 yapımı Zeytin Tepesi dizisinde "Akın" karakterini, Ulan İstanbul dizisinde "Ceyhun" karakterini, 2015 yılında Kiralık Aşk dizisinde "Sinan Karakaya" karakterini oynadı. 20 Ağustos 2015 tarihinde oyuncu İmer Özgün ile evlendi. Oyuncu ayrıca İstanbullu Gelin'de Fikret, Kulüp dizisinde Selim Songür karakterini oynadı.

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...