Tgrt Haber
07 Eylül 2023 11:01 - Güncelleme : 07 Eylül 2023 17:19

Dilek Taşı'nın Figen'i Hazal Subaşı karakterini anlattı

Başrolü Salih Bademci ile paylaşacak Hazal Subaşı Dilek Taşı dizisindeki karakterini anlattı. Dizide Figen karakteriyle izleyici karşımıza çıkacak Hazal Subaşı, ilk defa dönem dizisinde yer aldığını belirtti.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT HABER
Dilek Taşı'nın Figen'i Hazal Subaşı karakterini anlattı
Dizi

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu Dilek Taşı dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranda olacak. Dizide Figen karakterini oynayacak Hazal Subaşı, karakterini anlattı. İlk defa dönem dizisinde rol aldığı açıklayan oyuncu, dizi hakkında da tüyolar verdi. 

DİLEK TAŞI FİGEN KİMDİR?

Dilek Taşı dizisinde Figen karakteri, Figen, adalet duygusu yüksek, çok duyarlı bir kız. Haksızlığa karşı gelen Figen, aynı zamanda oldukça cesurdur. Karakteri hakkında konuşan Subaşı, "Ben 1980’lerde yoktum. Ve daha önce hiç dönem dizisinde bulunmamıştım. Salih ile de (Salih Bademci) partner"olduğum için çok mutluyum. Çok beğendiğim bir oyuncu.” dedi.

HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

2 Mayıs 1995 İzmir doğumlu Hazal Subaşı, Miss Turkey 2015 üçüncüsü ve ardından da Miss Supranational'a katılan ilk Türk kadın olmuştur. 13 yaşındayken babasını trafik kazası yüzünden kaybetti. Batuhan adında bir ağabeyi bulunan oyuncu, İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü'nü bitirdi. 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler aldı.

Dilek Taşı'nın Figen'i Hazal Subaşı karakterini anlattı

HAZAL SUBAŞI DİZİLERİ 

  • Adını Sen Koy,
  • Bir Umut Yeter,
  • Halka,
  • Çukur,
  • Kasaba Doktoru 

 

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...