22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %47
Rüzgar 5.40 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2019-05-16 09:47:27 | Son Güncelleme : 2022-02-16 12:12:30

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm 2. fragmanı, Arıkbuka’nın sonu geliyor, Diriliş Ertuğrul son 2 bölüm...

Sevilen dizi geçtiğimiz hafta seyircileriyle buluştu. Diriliş Ertuğrul son bölümünde Arıkbuka'nın kurduğu tuzağı başına geçirdi. Peki 149. bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm fragmanına ‘biz de tuzak bitmez’ cümlesi damga vurdu. Merak edilen son 2 bölümde neler yaşanak? Diriliş Ertuğrul yeni sezonda seyircileriyle nasıl buluşacak? İşte merak edilen tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 149. bölümde Diriliş Ertuğrul’da! Diriliş Ertuğruş 149. yeni bölümüyle 22 Mayıs Çarşamba günü TRT1 ekranında seyirciyle buluşacak!

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm 2. fragmanı, Arıkbuka’nın sonu geliyor, Diriliş Ertuğrul son 2 bölüm...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Diriliş Ertuğrul son bölümünde Arıkbuka'nın kurduğu tuzağı başına geçirdi. Peki 149. bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm fragmanına ‘biz de tuzak bitmez’ cümlesi damga vurdu.  Merak edilen son 2 bölümde neler yaşanak? Diriliş Ertuğrul yeni sezonda seyircileriyle nasıl buluşacak? İşte merak edilen tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 149. bölümde Diriliş Ertuğrul’da! Diriliş Ertuğruş 149. yeni bölümüyle 22 Mayıs Çarşamba günü TRT1 ekranında seyirciyle buluşacak!

Diriliş Ertuğrul 148.bölümde neler yaşandı?

Ertuğrul Bey, Hülagü Han’ın gizli casus olan Arıkbuka ve Albastı  tarafından tutsak edilmiş, Turgut  ağır yaralanmış, Mergen ve Dumrul Alp öldürülmüştü. Gündoğdu ve Bamsı Ertuğrul Bey’i kurtarmak için yola çıkmış fakat yetişememişti.
Arıkbuka yalnız Ertuğrul Bey değil Gündoğdu’nun da peşindeydi ve onu yakalamak için bir tuzak daha kurmuştu. Ertuğrul Bey’in kıyafetinden bir parçayı tuzağa çekmek istedikleri yere koymuş,  Ertuğrul Bey’i aramaya çıkan Gündoğdu ve Bamsı’yı kendine doğru çekmişti.
 
Bamsı ve Gündoğdu Arıkbuka’nın tuzağına düştüklerinde Albastı ise Ertuğrul Bey’i sorgulamak için gizli mağaraya götürüyordu. Fakat Ertuğrul Bey bağlanmış olan ellerini çözmüş ve Albastı’nın adamlarını etkisiz hale getirmişti. Artık Albastı ve Ertuğrul Bey tek başına kalmış çetin bir savaş sonucu Ertuğrul Albastı’yı öldürmüştü.
Arıkbuka’nın tuzağını bilen Ertuğrul Bey, abisi Gündoğdu ve Bamsı’yı kurtarmak için tuzak kurulan mağaraya gitmiş ve Arıkbuka’nın adamlarını öldürerek abisini ve Bamsı’yı kurtarmıştı. Savaşı kaybettiğini gören Arıkbuka gizlice kaçmış ve bu yaşananların intikamını alacağını hissettirmişti.
 
Kurduğu tuzağa kendisi düşen Arıkbuka’nın yeni planı ne olacak? Ertuğrul Bey Arıkbuka’yı yakalayabilecek mi? Abisi Beybolat’ın öldürülmesini hazmedemeyen Sırma ne yapacak?

Etiketler