22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %47
Rüzgar 5.40 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2019-05-23 12:08:37 | Son Güncelleme : 2022-02-16 12:12:30

Diriliş Ertuğrul 150. final bölüm fragmanı yayınlandı. Yepyeni bir günün başlangıcı! Ertuğrul Bey ve İlbilge evlenecek mi?

Diriliş Ertuğrul 150. bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 29 Mayıs Çarşamba günü final yapacak. İzleyicilerini üzen Diriliş Ertuğrul yeni sezonda yepyeni bir isim ve konuyla seyircilerin karşısında olacak. Peki final bölümü fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm merak edilenler haberimizde...

Diriliş Ertuğrul 150. final bölüm fragmanı yayınlandı. Yepyeni bir günün başlangıcı! Ertuğrul Bey ve İlbilge evlenecek mi?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 149. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul'u tuzağa düşürdüğünü sanan Arıkbuka alplerin gelmesiyle şoke olur. Alpler ve Ertuğrul Arıkbuka'yla cenk ederler ve Arıkbuka kaçmayı başarır. Kaçarkende Ertuğrul'lara oyun oynamayı başarırı adamlarından birini kendisi gibi gösterir Ertuğrul'un onun peşinden gitmesini sağlayarak kaçar. Umur obasında ise işler karışmış durumda Taşkun Bey'in evlilik teklifini kabul eden Sırma Hatun'a İlbilge Hatun'u sinirlendirir ve şaşırtır. Lakin bu işin içinde bir iş olduğunu anlayan İlbilge Hatun bu işin peşini bırakmaz. Dilenci olarak obaya glen Moğol adamlarından biri Sırma ile görüşür ve Albastı'nın mezarında buluşmaya karar verirler. Bunları gören İlbilge Hatun peşlerine takılır ve olanları Turgut alp ile konuşur. Sırma alplerini moğolların yarıdımına gönderir. Tabi Turgut alp ve İlbilge Hatun pusuda onları bekler ve Berke Han'ın malumatlarını çalmaya çalışan Moğollara bir darbe daha vurur. Dilenci olarak gelen Moğol'u da alıp Umur obasına dönerler. Tüm gerçekler orada ortaya çıkar ve Taşkun bey'in sonu olur. Sırma için hükümü ise İlbilge haturn 150. bölümde verecek. Ertuğrul Bey ise Berke Han'ın yanındaki haini ortaya çıkarır. Peki final bölümünde neler yaşanak?

Etiketler