22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %47
Rüzgar 5.40 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2019-08-23 12:05:05 | Son Güncelleme : 2022-02-16 11:55:00

Diriliş Osman ne zaman başlayacak? İşte Diriliş Osman yeni kadrosu...

Diriliş Osman, Diriliş Ertuğrul'un devamı olarak Atv ekranlarında yayınlanacak. Diriliş Osman ne zaman yayınlanacak? Hangi gün ve saat kaçta olacak? Peki yeni oyuncu kadrosu kimler? Osman Gazi'yi canlandıracak Burak Özçivit bölüm başına ne kadar alacak? Diriliş Osman başrol oyuncusu Burak Özçivit kimdir? Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul yerini Diriliş Osman'a bırakabilecek mi? Diriliş Ertuğrul son bölümde neler yaşandı? Diriliş Osman yeni sezon oyuncuları kimler? Diriliş Ertuğrul'dan Diriliş Osman kadrosunda kimler olacak? İşte tüm merak edilen sorularınızın cevapları haberimizde...

Diriliş Osman ne zaman başlayacak? İşte Diriliş Osman yeni kadrosu...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Diriliş Osman, Diriliş Ertuğrul'un devamı olarak Atv ekranlarında yayınlanacak. Diriliş Osman ne zaman yayınlanacak? Hangi gün ve saat kaçta olacak? Peki yeni oyuncu kadrosu kimler? Osman Gazi'yi canlandıracak Burak Özçivit bölüm başına ne kadar alacak? Diriliş Osman başrol oyuncusu Burak Özçivit kimdir? Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul yerini Diriliş Osman'a bırakabilecek mi? Diriliş Ertuğrul son bölümde neler yaşandı? Diriliş Osman yeni sezon oyuncuları kimler? Diriliş Ertuğrul'dan Diriliş Osman kadrosunda kimler olacak? İşte tüm merak edilen sorularınızın cevapları ve Diriliş Osman'ın ne zaman başayacağı haberimizde...

DİRİLİŞ OSMAN YENİ SEZON TARİHİ AÇIKLANDI MI?

Diriliş Osman dizisi, tıpkı Diriliş Ertuğrul'da olduğu gibi Çarşamba günleri ATV ekranlarında yayınlanacak. Yeni sezonun eylül sonu ya da ekim ortalarında başlaması bekleniyor.

MEHMET BOZDAĞ DİRİLİŞ OSMAN İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPMIŞTI

"Diriliş Ertuğrul"un yapımcısı Mehmet Bozdağ yaptığı açıklamada "Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede Osman karakterine Burak Özçivit hayat verecek. Bu vesileyle yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi. Burak Özçivit de sosyal medya hesabında "Diriliş Osman ile yolculuğumuz başladı. Hepimize hayırlı olsun" yorumunu yapmıştı.

Mehmet Bozdağ ile 5 sezonluk anlaşma yaptığı iddia edilen Özçivit'in bölüm başı alacağı ücret ise sır gibi saklanıyor.

DİRİLİŞ OSMAN'A HANGİ OYUNCULAR KATILDI?

2004 yılından bu yana oyunculuk yapmakta olan Ragıp Savaş, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Fuat Tamer Tataroğlu karakterine hayat vermişti. 44 bölüm dizide yer alan Ragıp Savaş, 2017 yılında Ölene Kadar ve İsimsizler dizilerindeki rollerinin ardından 2 sezondur ekranda yer almıyordu.

Başarılı oyuncu Ayşegül Günay, Diriliş Osman dizisinde Osman Bey'in yengesi Zühre Hanım rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Diriliş Osman'da Bamsı karakterini canlandıran Nurettin Sönmez'in ve Turgut Alp karakterini canlandıran Cengiz Coşkun'un yer alacağı konuşuluyor.

BAŞKA BİR OYUNCU CANLANDIRACAK

Diriliş Osman'da Engin Düzyatan'ın canlandırdığı Ertuğrul Gazi'nin yaşlılığına bir başka oyuncu hayat verecek.

DİRİLİŞ OSMAN'DA YER ALACAK KARAKTERLER

Osman Gazi

Rabia Bala Hatun (Osman Gazi'nin eşi Rabia Bala Hatun'u canlandıracak kişi en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Ancak henüz netlik kazanmadı)

Diriliş Osman'da yer alacak bir isim daha açıklandı! Diriliş Osman oyuncuları kimler olacak?
Gündüz

Savcı

Osman Gazi'nin çocukları;

Orhan, Alâeddin Paşa, Melik Arslan Bey

Fatma Hatun, Çobanbey, Hamid Bey, Ertugrul Bey, Pazarlı Bey

DİRİLİŞ OSMAN BAŞROL OYUNCUSU BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR?

Diriliş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya gözlerini açtı. Aslen Gaziantepli olan Burak Özçivit lise eğitimini Kazım İşmen Lisesinde üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde tamamlamıştır.

Diriliş Osman Nerede Çekiliyor?

Diriliş Osman dizisinin seti İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva'da kurulan platoda çekiliyor. Dizinin çekim yerinde devasa kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar titizlikle inşa edildi. Şu anda Avrupa'nın en büyüğü olan platoda 60 ayrı marangoz ekibi çalışıyor. Diriliş Osman nerede çekiliyor? Diriliş Osman'ın seti... Dizide 800 metrelik yapay göl ise koca bir nehir olarak aktarılacak. Şuanda Diriliş Osman dizi setinde 1500 kişi yeni sezon içim hummalı bir şekilde çalışıyor. .

Etiketler