Tgrt Haber
11 Şubat 2024 17:31 - Güncelleme : 11 Şubat 2024 17:45

Disk Başkanı kim oldu?

DİSK Genel Başkanlık seçim sonuçları belli oldu. Peki, DİSK Başkanı kim oldu? İşte detaylar…

Editör: Onurcan Şimşek / Kaynak: TGRT HABER
Disk Başkanı kim oldu?
Disk, Gündem

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonun Genel Başkanlık seçim sonuçları açıklandı. Peki, DİSK Başkanı kim oldu? İşte detaylar…

DİSK BAŞKANI KİM OLDU?

Arzu Çerkezoğlu, yapılan genel başkanlık seçiminde bir kez daha DİSK Başkanı oldu. Çerkezoğlu, seçim sonrası yaptığı konuşmada, gelir ve vergide adaletin sağlanması için mücadeleye devam edeceklerini ifade etti.

ÇERKEZOĞLU: AYNI KARARLILIKTA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Seçim sonrasında kendisine gelen tebrikleri kabul eden Arzu Çerkezoğlu, burada yaptığı konuşmada, genel kurulun ve genel başkanlık seçiminin gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve seçime katılan delegelere teşekkürlerini iletti. Çerkezoğlu, aynı kararlılıkla çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ederek, "Türkiye'nin dört bir yanında, doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine, bütün iş kollarında DİSK'le buluşmayı bekleyen tüm kardeşlerimizle DİSK'i buluşturmak üzere yürüyoruz. Ürettiğimiz değerden hakça payımızı aldığımız, gelirde adalet, vergide adaletin olduğu, sendikal haklarımız için grev hakkımız için toplu sözleşme hakkımız için yürüyoruz." şeklinde konuştu.

 

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...