Tgrt Haber
26 Şubat 2024 08:53 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 08:58

Dün gece deprem oldu mu? 26 Şubat bugün en son deprem nerede oldu? AFAD son depremler!

Dün gece sarsıntı hissedilmesinin ardından vatandaşlar dün gece deprem oldu mu, nerede sorularını araştırmaya başladı. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi aracılığıyla gün içerisinde meydana gelen depremler araştırılıyor. Peki, Dün gece deprem oldu mu?

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Dün gece deprem oldu mu? 26 Şubat bugün en son deprem nerede oldu? AFAD son depremler!
Deprem,

Sarsıntı hisseden vatandaşlar deprem mi oldu, kaç şiddetinde gibi soruların cevabını araştırmakta. Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi sayesinde bugün meydana gelen depremlere ulaşabiliyoruz. İşte dün gece meydana gelen depremler...

DÜN GECE DEPREM OLDU MU?

26 Şubat gecesi meydana gelen son depremler Kandilli Rasathanesi verilerine göre şöyle:

Dün gece deprem oldu mu? 26 Şubat bugün en son deprem nerede oldu? AFAD son depremler! - 1. Resim

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER!

Kandilli Rasathanesi son depremler listesi aracılığıyla gün içerisinde olan depremlere ulaşabilmekteyiz. Günlük ve anlık olarak verilerin paylaşılmasıyla beraber son depremler listesine erişebiliyoruz. Sarsıntı hisseden vatandaşlar ise son depremler listesini kontrol ediyor.

 

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ!

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...