Tgrt Haber
05 Şubat 2024 12:24 - Güncelleme : 05 Şubat 2024 12:27

Ekinözü Kaymakamı kimdir? Ekinözü Kaymakamı zaman atandı, öldü mü?

Ekinözü Kaymakamı öldü mü, Mesut Coşkun nasıl öldü, öldürüldü mü sorusunun cevabı sorgulanıyor. Peki, Ekinözü Kaymakamı kimdir? Ekinözü Kaymakamı Mesut Coşkun ne zaman atandı, öldü mü? Öldürülen kaymakam kim? Ölen Kaymakam nereli?

Editör: Kübra Çelepi / Kaynak: TGRT Haber
Ekinözü Kaymakamı kimdir? Ekinözü Kaymakamı zaman atandı, öldü mü?
ekinözü kaymakamı,,

Ekinözü Kaymakamı Mesut Coşkun öldü mü, kim öldürdü sorularına cevap aranmakta. Kahramanmaraş'ın Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun ölü olarak bulundu. Kahramanmaraş Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun öldürüldü mü, katili kim? Ekinözü Kaymakamı Mesut Coşkun kimdir, kaç yaşında ve nereli?

KAYMAKAM MESUT COŞKUN ÖLDÜ MÜ, NASIL ÖLDÜ?

Kahramanmaraş'ın Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun Evinde başından vurulmuş halde ölü bulundu. Mesut Coşkun ölüm sebebi nedir? Mesut Coşkun kimdir? Polis, inceleme başlattı. Mesut Coşkun'u kim öldürdü? İntihar mı etti? Kahramanmaraş Ekinözü Kaymakamı nasıl öldü?

İddiaya göre 31 yaşındaki Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun'un şoförü sabah saatlerinde Coşkun'un konutuna gitti. Fakat kendisine ulaşamadı.Bunun üzerine şoför, polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis Mesut Coşkun'u silahla kafasından vurulmuş halde buldu. Coşkun'un cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Kaymakamın ölüm nedeni araştırılıyor. Mesut Coşkun ölüm sebebi nedir? Mesut Coşkun kimdir? Kahramanmaraş Ekinözü Kaymakamı kimdir?

EKİNÖZÜ KAYMAKAMI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Kahramanmaraş Ekinözü Kaymakamı Mesut Coşkun, 1993 yılında Kırıkkale'nin Balışeyh ilçesinde dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise öğrenimini memleketi Kırıkkale’de bitirdi. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden 2016 yılında mezun oldu.

Ekinözü Kaymakamı Mesut Coşkun, 2018 yılında T.C İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 107. Dönem Mülki İdare Amiri olarak Kaymakamlık mesleğine başladı. Çanakkale Valiliği Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Sırasıyla Ağrı- Doğubayazıt ve Trabzon- Beşikdüzü ilçelerinde kaymakam refikliği stajı yaptı. Afyonkarahisar-Dazkırı ve Burdur-Karamanlı ilçelerinde kaymakam vekilliği stajı yaptı. İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığınca düzenlenen 107.Dönem Kaymakamlık kursunu Üstün Başarı derecesi ile tamamladı. Sırasıyla Kastamonu-İhsangazi ve Artvin - Kemalpaşa Kaymakamı  olarak görev yaptı.

EKİNÖZÜ KAYMAKAMI NE ZAMAN ATANDI?

Mesut Coşkun, 23.08.2023 tarih ve 2023/388 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 07 Eylül 2023 tarihinde Kahramanmaraş'ın Ekinözü İlçe Kaymakamı olarak görevine başladı. Evinde ölü bulunan Ekinözü Kaymakamı, 7 Eylül’den bu yana Ekinözü’nde görevinin başındaydı. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...