Tgrt Haber
26 Şubat 2024 10:54 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 11:20

Elazığ'da maden ocağında göçük! SON DAKİKA Maden kazası ölü, yaralı var mı?

26 Şubat günü sabah saatlerinde Elazığ'da meydana gelen maden ocağındaki göçük hakkında araştırmalar sürüyor. Meydana gelen maden kazasına ilişkin ölü, yaralı var mı soruları araştırıldı. Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde meydana gelen maden ocağındaki göçük hakkında detaylar...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Elazığ'da maden ocağında göçük! SON DAKİKA Maden kazası ölü, yaralı var mı?
Maden,maden ocağında göçük

Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde meydana gelen maden ocağındaki göçük olayının detayları araştırıldı. 26 Şubat günü olan maden kazası ile ilgili ise göçük mü oldu, ölü var mı gibi sorular araştırıldı. Detaylar haberimizdedir...

ELAZIĞ MADEN OCAĞINDA GÖÇÜK MÜ OLDU?

Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde maden ocağında göçük meydana geldi. Olay yerine AFAD, UMKE, 112 Acil Sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi. Çalışmalar sürüyor.

Elazığ Valisi Ömer Toraman, A Haber'e şu açıklamayı yaptı:

"Tespitlere göre 4 işçi göçük altında kalmıştı, biri kurtarıldı. 3 işçiyi kurtarma çalışmaları devam ediyor. Göçük krom maden ocağında yaşandı. Tahkimatta çöküntü meydana geldiği tahmin ediliyor."

MADEN KAZASINDA ÖLÜ, YARALI VAR MI?

26 Şubat günü meydana gelen maden kazasında ilk belirlemelere göre 3 işçinin toprak altında kaldığı biliniyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...