Tgrt Haber
29 Şubat 2024 09:32 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 09:36

Eyüp Kahveci kimdir? Canlı yayın konuğu Eyüp Kahveci kaç yaşında, hangi partiden?

Halk TV'nin İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah programına konuk olan Eyüp Kahveci araştırılıyor. Bugün ekranlara gelen bölümün konuğu olan Eyüp Kahveci kimdir, kaç yaşında? İşte canlı yayın konuğu Eyüp Kahveci hakkında bilgiler...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Eyüp Kahveci kimdir? Canlı yayın konuğu Eyüp Kahveci kaç yaşında, hangi partiden?
CHP

İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah programının konuğu Eyüp Kahveci oldu. Halk Tv ekranlarında yayınlanan programın konuğu olan Eyüp Kahveci hakkında detaylar ise aratılıyor. Eyüp Kahveci kaç yaşında, hangi partiden gibi sorular da gündemde yer aldı. İşte Eyüp Kahveci biyografisi...

EYÜP KAHVECİ KİMDİR?

1968 senesinde Ordu'da dünyaya geldi. İlköğretimini ve lise öğretimini Ordu Kabadüz okulunda yaptı.1992 yılında Anadolu üniversitesi sosyal bilimler enstitüsünden mezun olmuştur. Orta seviyede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Eyüp Kahveci 1990 senesinden bu yana çeşitli sektörlerde yöneticilik yapmıştır. 2012 senesinde Eyüp Kahveci Danışmanlık ve Eğitim merkezini hayata geçirmiştir. Sektöründe birçok firmada danışmanlık eğitimleri ve seminerleri veren Eyüp Kahveci, proje danışmanlık hizmetlerinde bulundu. Kütahya genç iş adamları ve yöneticileri derneği (KÜGİAD)’inde üyedir. 2024  31 Mart yerel seçimlerinde CHP Kütahya Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...