Tgrt Haber

FİLİSTİNLİ CUMA MESAJLARI 2023 | Filistin’le ilgili yazılı, sözlü, bayraklı Cuma mesajları…

10 Kasım 2023 09:00 - Güncelleme : 10 Kasım 2023 09:03
Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber, Türkiye Gazetesi

Filistinli Cuma mesajları 2023. Filistin’le ilgili yazılı, sözlü, bayraklı Cuma mesajları… Müslümanların haftalık bayramı geldi ve birbirlerine mesajlar atarak bu güzel günlerini tebrik ediyorlar. Filistin’de yaşanan insanlık dramı nedeniyle de Filistin’le ilgili Cuma mesajları gündemde…

FİLİSTİNLİ CUMA MESAJLARI 2023 | Filistin’le ilgili yazılı, sözlü, bayraklı Cuma mesajları…
Gazze, Filistin, Cuma Mesajları

Filistinli Cuma mesajları 2023. Mübarek Cuma günü milyonlarca Müslüman ibadet etmenin heyecanını yaşıyor. Müslüman aleminin haftalık bayramı olan bu önemli günde camilere ve mescitlere akın edenler birbirlerinin de bayramını tebrik ediyor. Bu kapsamda birbirlerine mesajlar göndererek birbirinin Cuma gününü kutlayanlar mesajlarında Filistin’e özel olarak yer veriyor. İşte Filistin’le ilgili yazılı, sözlü, bayraklı Cuma mesajları…

FİLİSTİNLİ CUMA MESAJLARI 2023

"Allah'ın rahmeti ve bereketi bugün Cuma günü üzerinize olsun. Dualarınız kabul, gönülleriniz huzur bulsun. Hayırlı Cumalar dilerim."

"Zor zamanlar geçiriyor olabilirsiniz, ama unutmayın ki her dert bir çözümle gelir. Allah'ın rahmeti her zaman yanınızda olsun, sıkıntılarınızı hafifletsin. Dualarım sizinle, hayırlı Cumalar dilerim."

"Her dert ve zorluk, insanı daha güçlü kılar. Unutmayın ki her gecenin ardından bir sabah doğar. Sıkıntılarınıza ve dertlerinize rağmen, umutsuzluğa kapılmayın. Allah'ın yardımı her zaman yanınızda. Hayırlı Cumalar."

Ya Rabbi, Kur'an-ı Kerim'de bize mübarek belde olarak tanıttığın peygamberler şehri Kudüs'e, zalim ve azgın güçler tarafından başlatılan hayâsızca bir işgal ve tecavüze karşı bu meydanda, huzurunda toplandık, milletçe ellerimizi açtık, sana yalvarıyoruz, dualarımızı kabul eyle Allah'ım! Hayırlı Cumalar

Ey hayatın ve ölümün sahibi olan ve şehadeti bizlere en kutlu ideal olarak tanıtan Rabbimiz! Miracın şehri Kudüs uğruna canını feda eden bütün şehitlerimize rahmet eyle, ruhlarını şad eyle, başta Sevgili Peygamberimiz (sas) olmak üzere Bedir ve Uhud şehitleri ile birlikte Hz. Aliyyü'l Murtaza, Seyyid-ü şüheda Hz. Hüseyin Efendimiz ile beraber haşrolmayı, cennet ve cemalinle müşerref olmayı nasip eyle Allah'ım! Hayırlı Cumalar

FİLİSTİN’LE İLGİLİ YAZILI, SÖZLÜ, BAYRAKLI CUMA MESAJLARI…

Allah'ım, hani Bedir'de Peygamber Efendimiz; "Ya rabbi, İslam'ın bu ordusuna yardım eyle. Sana iman eden bir avuç mücahidi muzaffer eyle" diye dua etmişti de; ayet-i kerime ile binlerce melekle yardım ettiğini müjdelemiştin. Yarabbi şu anda yine, Gazze'nin, Kudüs'ün mazlum mücahitleri başta olmak üzere, âlem-i İslam'ın her köşesinde hak, hakikat ve mukaddesat için mücadele edenlere Bedir'de yaptığın gibi meleklerinde yardım eyle, nusretini göster, kudretinle şerefyab eyle Allah'ım. Cumamız mübarek olsun.

Ya Rabbi, Kur'an-ı Kerim'de bize öğrettiğin dua ile sana niyaz ediyoruz. Cumamız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar

Bu azgın ve zalim topluluğa karşı bizlere, Filistinli kardeşlerimize yardım eyle ya Rabbi. Cumamız mübarek, dualarımız kabul olsun.

Ya Rabbi sana iman eden kullarının izzetini, şerefini, onurunu, harimi ismetini hiçbir zalim, zorba, işgalci güce çiğnetme Allahım! Hayırlı Cumalar

Milletimizin ve bütün Müslümanların bekasını sarsacak her türlü dâhili ve harici fitne ve fesada, hile ve tuzağa karşı bizlere feraset ve basiret ihsan eyle Allahım. Cumanız mübarek olsun.

GÜNCEL YENİ CUMA MESAJLARI

"Bugün, dualarımızın en güçlü olduğu gün. Rabbim, yolumuzu aydınlatsın, kalbimizi nurlandırsın. Cumanız mübarek olsun."

"Hayatınızın her anında huzur, her adımda mutluluk, her daim sevgiyle dolu bir Cuma geçirmeniz dileğiyle."

"Cumanız, umutların yeşerdiği, duaların kabul olduğu bir gün olsun. Rabbim, yüzünüzü güldürsün, yollarınızı açık etsin."

"Cumanın bereketi üzerinize olsun. Kalbinizdeki güzellikleri paylaşın, sevgiyle büyüsün her şey."

"Gönül kapılarınızı aralayın, sevgiyle dolup taşsın. Cumanız mübarek olsun, dualarınız kabul, yüzünüz gülsün."

"Rabbim, dualarımızı kabul etsin, yolumuzu aydınlatsın. Cumanız hayırlara vesile olsun, sevdiklerinizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayın."

"Cumanın huzurunu yüreğinizde hissedin. Dualarınızın, dileklerinizin gerçekleştiği bir gün geçirmeniz dileğiyle."

"Bugün, geçmişin yüklerini bırakın. Yepyeni bir başlangıca adım atın. Cumanız mübarek olsun, kalbiniz hafif, yüzünüz gülsün."

"Rabbim, sevdiklerimize sağlık, işimize bereket, kalbimize huzur versin. Cumanızı en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle."

"Cumanız, dualarınızın karşılık bulduğu, sevgiyle dolup taştığınız bir gün olsun."

"Cumanız mübarek olsun! Gönül huzuru, yüzünüzde tebessüm, dualarınızın kabul olduğu bir gün geçirmeniz dileğiyle."

"Rabbim, yolumuzu aydınlatsın, dualarımızı kabul etsin. Cumanız hayırlı, yüreğiniz huzurlu olsun."

"Cumanın güzellikleriyle dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle. Sevdiklerinizle bir araya gelip kalplerinizin birbirine daha da yaklaştığı bir Cuma olsun."

"Cumanın bereketi üzerinize olsun. Dualarınızı eksik etmeyin, sevgiyle sarılın. İyi Cumalar!"

"Rabbim, dualarımızı kabul eylesin, yolumuzu açık etsin. Cumanız mübarek olsun, hayırlara vesile olsun."

"Kalbinizden geçen tüm güzel dileklerin, duaların gerçekleştiği bir Cuma dilerim. İyi Cumalar!"

"Cumanızın huzurunda, yüreğinizdeki güzellikleri hissedin. Sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle."

"Rabbim, bizi güzelliklere eriştirsin, dualarımızı kabul eylesin. Cumanız hayırlı, huzurlu olsun."

"Cuma günü, geçmişin yüklerinden arınma ve geleceğe umutla bakma fırsatıdır. Rabbim, yolumuzu aydınlatsın. İyi Cumalar!"

"Cumanız mübarek olsun! Dualarınızın, dileklerinizin gerçekleştiği bir gün geçirmeniz dileğiyle. Huzurlu bir Cuma geçirin!"

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.