Tgrt Haber
13 Şubat 2024 14:57 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 14:58

Gözde Şeker Halk TV'den ayrıldı mı, neden yok? Gözde Şeker programdan çıktı mı?

Gözde Şeker Halk TV'den ayrıldı mı? | Halk Tv ekranlarında karşımıza çıkan Gözde Şeker'in bir süredir ekranlara yer almamasının üzerine Halk Tv'den ayrıldı mı sorusu gündeme geldi. Ekranların sevilen yüzü olan Gözde Şeker programdan çıktı mı, nerede araştırılıyor. İşte merak edilenler...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Gözde Şeker Halk TV'den ayrıldı mı, neden yok? Gözde Şeker programdan çıktı mı?

Bir süredir Halk Tv ekranlarında göremediğimiz Gözde Şeker ile ilgili merak edilenler Halk TV'den ayrıldı mı sorusu ile araştırılıyor. Ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz isim hakkında ayrıldı mı, neden yok gibi soruları aratılmaya başlandı. Detaylar...

GÖZDE ŞEKER HALK TV'DEN AYRILDI MI?

Halk TV ekranlarında yer alan Gözde Şeker bir süredir ekranlarda yer almıyor. Seyirciler ise Gözde Şeker'in neden olmadığını araştırdı. Gözde Şeker'in Halk Tv'den ayrılmadığı ve kısa süreliğine ara verdiği bilinenler arasında yer aldı. Eğitim amacıyla yurt dışına çıktığı tahmin ediliyor. Şeker'in Instagram hesabında yaptığı paylaşımlar dolayısıyla yurt dışında olduğu anlaşıldı. 

Gözde Şeker Halk TV'den ayrıldı mı, neden yok? Gözde Şeker programdan çıktı mı? - 1. Resim

GÖZDE ŞEKER KİMDİR?

Gözde Şeker 1987 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi Radyo Televizyon Bölümü'nden mezun olan Şeker, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü'nde tamamladı. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...