Tgrt Haber
13 Şubat 2024 10:32 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 10:36

GTA 6 kaç TL olacak? GTA 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

GTA 6 kaç TL olacak? GTA 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? Rockstar Games'in merakla beklenen oyunu GTA 6'nın yüksek fiyat etiketine sahip olabileceği ve Türkiye'de ne kadar olacağı merak konusu... İşte detaylar!

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
GTA 6 kaç TL olacak? GTA 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Rockstar Games'in merakla beklenen oyunu GTA 6'nın yüksek fiyat etiketine sahip olabileceği ve Türkiye'de ne kadar olacağı merak konusu... GTA 6 kaç TL olacak? GTA 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

GTA 6 KAÇ TL OLACAK? FİYATI NE KADAR OLACAK?

Rockstar Games'in uzun zamandır beklenen oyunu Grand Theft Auto 6'nın 150 dolar gibi oldukça yüksek bir fiyatla gelebileceği gündeme geldi. Stüdyonun oyun için ayrılan 2 milyar dolarlık bütçe de dikkate alındığında, bu fiyat etiketinin geliştirme maliyetlerini karşılamaya yönelik olduğu tahmin ediliyor.

GTA 6 kaç TL olacak? GTA 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? - 1. Resim

TAKE-TWO'NUN PATRONUNDAN AÇIKLAMALAR

GTA yayıncısı Take-Two Interactive'ın CEO'su Strauss Zelnick daha önce yapmış olduğu açıklamalarda, oyun fiyatlarının artması gerektiğini ve geliştirme maliyetlerinin arttığını belirtmişti. Bu açıklamalar, GTA 6'nın 150 dolarlık fiyat etiketine sahip olabileceği iddialarını güçlendiriyor.

GTA 6 TÜRKİYE FİYATI NE OLACAK?

GTA 6'nın 150 dolarlık fiyatı Türkiye'de yaklaşık olarak 4.600 TL civarında bir paraya denk geliyor. Ancak, oyunun Türkiye'deki resmi fiyatı henüz açıklanmadığından, bu rakamın değişebileceği unutulmamalıdır.

Geliştiricilerin yüksek fiyat etiketini bütçe yatırımını telafi etmek için düşündüğü düşünülse de, oyuncular arasında bu konuda tartışmalar devam ediyor. GTA 6'nın fiyatı ve oyunun sunacağı deneyim, merakla beklenen detaylar arasında yer alıyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...