23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %38
Rüzgar 2.03 /s
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2017-02-28 10:50:42 | Son Güncelleme : 2022-02-16 11:59:13

Hayat Şarkısı 44.bölüm Kerim ve Memo ölecek mi?

Hayat Şarkısı heyecan dolu bir bölümle bu akşam ekranlarda olacak. Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümde Hülya ve Kerim boşandı mı merak ediliyor. Cem’in birden ortaya çıkması bütün dengeleri değiştirirken Kerim ve Memo’ya kurulan tuzakta son ne olacak? Hayat Şarkısı ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde.

Hayat Şarkısı 44.bölüm Kerim ve Memo ölecek mi?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Hayat Şarkısı bu akşam izleyicileriyle buluşacak. Fenomen dizi Hayat Şarkısı’nda heyecan dolu bir bölüm geliyor. Hayat Şarkısı 44. Bölüm'de; Hülya ile Kerim, mahkemede yüzleşiyorlar; Cevher Ailesi çıkacak sonucu büyük merakla bekliyor! Cevher konağında mahkeme kararı beklenmektedir. Öte yandan Hatice Hala, Bayram’ın Hülya ve Kerim’i kaçırttığı sırrını kimseye anlatamama sıkıntısı ile kıvranırken, Bayram suçunu itiraf etmeye karar verir. Hazer’in eski karısı, önce Zeynep’i ardından da kafede Hülya’yı taciz eder. Hülya bütün bunlardan çok rahatsız olup konuşmak için gittiği işyerinde Hazer’in kendisini aslında nerden tanıdığını öğrenir. Başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Hayat Şarkısı bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de.

HAYAT ŞARKISI 43. BÖLÜMDE NE OLDU?

Hayat Şarkısı 43. Bölüm'de; Hülya'nın peşini bırakmaya niyeti olmayan Hazer Torunbaş'ın yeni planı ne?  Hüseyin’in saldırıya uğramasıyla eşzamanlı olarak Melek’in evine girilmesi üzerine Bayram Cevher, bütün aileyi tekrar bir araya toplayıp çok sıkı korumaya alır. Babasının zoruyla da olsa Hülya ile tekrar aynı çatı altında bulunma fırsatını iyi değerlendirmeye karar veren Kerim, karısının sevgisini geri kazanma çalışmalarına hız verir. Ancak bunun pek kolay olmayacağını anlaması uzun sürmeyecektir. Filiz’in şok bir haberle geri dönüşü bir süredir durulmuş gibi gözüken esrarengiz saldırıların yeniden yoğunlaşması ve Cevher ailesinin ardı ardına alacağı kötü haberlerle kökünden sarsılmasıyla sonuçlanacaktır.

HAYAT ŞARKISI HİKAYESİ

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü'nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak  Işıklar Köyü'nde iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. 

HAYAT ŞARKISI OYUNCULARI

Etiketler