23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %38
Rüzgar 2.03 /s
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2017-03-01 12:01:10 | Son Güncelleme : 2022-02-16 12:00:41

Hayat Şarkısı 45.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Hayat Şarkısı dün akşam 44.bölümüyle ekranlardaydı. Hayat Şarkısı yeni bölümde neler olacak?

Hayat Şarkısı 45.bölüm fragmanı yayınlandı mı?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Hayat Şarkısı yeni bölümde neler olacak? Hayat Şarkısı 45.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı dün akşam izleyicileriyle buluştu. Son bölümde Kerim ve Memo ölecek mi merak ediliyor. Dizi biter bitmez yeni bölümün fragmanı yayınlanıyordu. Ancak dün akşam yayınlanmadı. Hayat Şarkısı 45.bölüm fragmanı yayınlandığında sizler ile paylaşacağız. Hayat Şarkısı 44. bölüm'de; Hülya ile Kerim, mahkemede yüzleşiyorlar; Cevher Ailesi çıkacak sonucu büyük merakla bekliyor! Cevher konağında mahkeme kararı beklenmektedir. Öte yandan Hatice Hala, Bayram’ın Hülya ve Kerim’i kaçırttığı sırrını kimseye anlatamama sıkıntısı ile kıvranırken, Bayram suçunu itiraf etmeye karar verir. Hazer’in eski karısı, önce Zeynep’i ardından da kafede Hülya’yı taciz eder. Hülya bütün bunlardan çok rahatsız olup konuşmak için gittiği işyerinde Hazer’in kendisini aslında nerden tanıdığını öğrenir. Başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Hayat Şarkısı bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de.

HAYAT ŞARKISI 43. BÖLÜMDE NE OLDU?

Hayat Şarkısı 43. Bölüm'de; Hülya'nın peşini bırakmaya niyeti olmayan Hazer Torunbaş'ın yeni planı ne?  Hüseyin’in saldırıya uğramasıyla eşzamanlı olarak Melek’in evine girilmesi üzerine Bayram Cevher, bütün aileyi tekrar bir araya toplayıp çok sıkı korumaya alır. Babasının zoruyla da olsa Hülya ile tekrar aynı çatı altında bulunma fırsatını iyi değerlendirmeye karar veren Kerim, karısının sevgisini geri kazanma çalışmalarına hız verir. Ancak bunun pek kolay olmayacağını anlaması uzun sürmeyecektir. Filiz’in şok bir haberle geri dönüşü bir süredir durulmuş gibi gözüken esrarengiz saldırıların yeniden yoğunlaşması ve Cevher ailesinin ardı ardına alacağı kötü haberlerle kökünden sarsılmasıyla sonuçlanacaktır.

HAYAT ŞARKISI HİKAYESİ

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü'nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak  Işıklar Köyü'nde iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. 

Etiketler