Tgrt Haber
12 Şubat 2024 09:25 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 09:34

İPTAL OLAN VAPUR, FERİBOT SEFERLERİ | 12 Şubat 2024 İDO, BUDO, bugün feribotlar çalışıyor mu, iptal mi edildi?

İstanbul ve İzmir'de hava koşulları sebebiyle bazı vapur ve feribot seferleri iptal edildi. Şehir Hatları AŞ ve İZDENİZ'den yapılan açıklamalara göre, olumsuz hava durumu nedeniyle belirli güzergahlarda seferlerin yapılamayacağı belirtildi. 12 Şubat 2024 iptal olan vapur, feribot seferleri listesi! İDO, BUDO, bugün feribotlar çalışıyor mu, iptal mi edildi?

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
İPTAL OLAN VAPUR, FERİBOT SEFERLERİ | 12 Şubat 2024  İDO, BUDO, bugün feribotlar çalışıyor mu, iptal mi edildi?

İstanbul ve İzmir'de hava koşulları sebebiyle bazı vapur ve feribot seferleri iptal edildi. Şehir Hatları AŞ ve İZDENİZ'den yapılan açıklamalara göre, olumsuz hava durumu nedeniyle belirli güzergahlarda seferlerin yapılamayacağı belirtildi.

İSTANBUL'DA İPTAL OLAN FERİBOT, VAPUR SEFERLERİ 

İstanbul'da yaşanan olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı vapur seferlerinin ikinci bir duyuruya kadar yapılamayacağı açıklandı. Şehir Hatları AŞ'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, Bostancı-Moda-Kabataş, Büyükada-Sedef Adası ve Maltepe-Adalar seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.

Elverişsiz hava koşulları nedeniyle seferlerin gerçekleştirilemeyeceği belirtilirken, vatandaşların seyahat planlarını güncellemeleri istendi.

İPTAL OLAN VAPUR, FERİBOT SEFERLERİ | 12 Şubat 2024  İDO, BUDO, bugün feribotlar çalışıyor mu, iptal mi edildi? - 1. Resim

İZMİR'DE VAPUR SEFERLERİ BAŞLADI MI?

İzmir'de yaşanan olumsuz hava ve deniz koşulları nedeniyle geçici olarak durdurulan vapur seferleri normale döndü. İZDENİZ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, dün sabah saatlerinde geçici olarak durdurulan yolcu ve arabalı vapur seferlerinin yeniden başladığı duyuruldu. Açıklamada, "Tüm seferlerimiz program dahilinde uygulanmaya devam edecektir." ifadesi kullanıldı.

İzmir'de yaşanan geçici aksaklığın giderilmesiyle birlikte vatandaşlar seyahat planlarını normale döndürebilecekleri belirtildi.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...